| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an teaghlach TN de luchd-mothachaidh ìre connaidh a’ toirt seachad comharra toraidh analog, a’ comasachadh amalachadh furasta le siostaman chàraichean airson sgrùdadh ceart air ìre connaidh. Bidh iad a’ cleachdadh uidheamachd fleòdraidh gus tomhasan leantainneach agus earbsach a thabhann. Uidheamaichte le sìoltachain agus fionnaichean èadhair roghainneil, bidh na mothachairean sin a ’cur casg air clogging agus a’ cumail suas ionracas an t-siostaim. Ri fhaighinn ann an diofar roghainnean ceangail agus trast-thomhas pìoba de 8mm, 10mm, agus 12mm, bidh iad a’ tabhann sùbailteachd ann an stàladh. Bidh am fuasgladh seo ag àrdachadh èifeachdas agus earbsachd gineadair, ga dhèanamh riatanach airson cleachdadh gnìomhachais agus malairteach.
Tha dealbhadh an sensor a ’dèanamh cinnteach gu bheil stàladh furasta agus co-chòrdalachd le raon farsaing de mheudan tanca connaidh agus rèiteachadh. Bidh an togail teann agus làidir aige a’ lughdachadh cunnart milleadh rè an stàladh no an obrachaidh, a’ dèanamh cinnteach à earbsachd fad-ùine agus glè bheag de riatanasan cumail suas. A bharrachd air an sin, tha an comharra toraidh resistive co-chòrdail ri mòran de shiostaman sgrùdaidh a th’ ann mar-thà, a ’comasachadh amalachadh fuaigheil a-steach do shuidheachaidhean a th’ ann mar-thà.
| modail # | TN-350 |
| Fad | 350mm bhon bhonn gu oir an aonad ceann, tha 110mm ~ 1500mm gnàthaichte |
| Stuth | probe stàilinn gun staoin agus fleòdradh NBR |
| Toradh | 0-190ohm no 240-33ohm, gnàthaichte |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn (àbhaisteach) |
| Meud fleòdraidh | 35*32 NBR |
| Pìoba suidse connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, tha aonad sìoltachain roghainneil |
| Pìob tilleadh connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| Fiodh adhair | φ6mm gu bunaiteach |
| Fad càball | tha fad bunaiteach 460mm às aonais ceanglaiche; tha fad gnàthaichte |
| Ceangalaiche | Tha e roghainneil a bhith amalaichte air a 'chàball |