| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
Die TN-familie brandstofvlaksensors verskaf 'n analoog uitsetsein, wat maklike integrasie met motorstelsels vir akkurate brandstofvlakmonitering vergemaklik. Hulle gebruik 'n dryfmeganisme om deurlopende en betroubare metings aan te bied. Toegerus met filters en opsionele lugopenings, voorkom hierdie sensors verstopping en behou die stelselintegriteit. Beskikbaar in verskeie verbindingsopsies en pypdiameters van 8mm, 10mm en 12mm, bied hulle buigsaamheid in installasie. Hierdie oplossing verbeter kragopwekker doeltreffendheid en betroubaarheid, wat dit noodsaaklik maak vir industriële en kommersiële gebruik.
Die ontwerp van die sensor verseker maklike installasie en versoenbaarheid met 'n wye reeks brandstoftenkgroottes en -konfigurasies. Sy kompakte en stewige konstruksie verminder die risiko van skade tydens installasie of bedryf, wat langtermynbetroubaarheid en minimale instandhoudingsvereistes verseker. Boonop is die resistiewe uitsetsein versoenbaar met baie bestaande moniteringstelsels, wat naatlose integrasie in bestaande opstellings vergemaklik.
| model # | TN-350 |
| Lengte | 350 mm van die onderkant na die rand van die hoofeenheid, 110 mm ~ 1500 mm is aanpasbaar |
| Materiaal | vlekvrye staal sonde en NBR vlotter |
| Uitset | 0-190ohm of 240-33ohm, aanpasbaar |
| Resolusie | 21 mm in resolusie (verstek) |
| Vlotter dimensie | 35*32 NBR |
| Brandstof suigpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, filtereenheid is opsioneel |
| Brandstof terugvoerpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, lengte is aanpasbaar |
| Luguitlaat | φ6mm in verstek |
| Kabel lengte | versteklengte is 460 mm sonder aansluiting; lengte is aanpasbaar |
| Koppelaar | Dit is opsioneel om op die kabel geïntegreer te word |