| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
TN ayllu combustible nivel sensores huk analógico lluqsiy señalta qun, automovil sistemakunawan mana sasa tinkiyta yanapan chiqan combustible nivel qhawaypaq. Paykunaqa huk mecanismo flotador nisqawanmi sapa kutilla hinaspa confiable tupuykunata qunankupaq. Filtrokunawan chaymanta opcional wayra lluqsichiqkunawan equipasqa, kay sensores harkanku tapakuyta chaymanta sistema integridadta waqaychanku. Imaymana conector akllanakunapi chaymanta tubo diámetros 8mm, 10mm, chaymanta 12mm kaqpi tarikunku, paykunaqa flexibilidadta qunku instalación kaqpi. Kay solucionqa generadorpa eficiencianta hinaspa confiabilidadnintam kallpanchan, chaymi industrial hinaspa comercial nisqapaqpas ancha allin.
Sensorpa ruwayninqa mana sasa churayta chaymanta tupachiyta achka tanque de combustible sayayninkunawan chaymanta configuraciónkunawan garantizan. Compacto chaymanta sinchi ruwayninqa pisiyachin riesgota daño ruwayta instalación utaq llamk'aypi, chaymanta garantizakun unay pachapaq confiabilidad chaymanta pisi mantenimiento requisitos. Chaymantapas, resistivo lluqsiy señalqa achka kunan kaq qhaway sistemakunawanmi tupan, chaymi mana pantasqa tinkiyta kunan kaq churanakunaman yanapan.
| qatina # | TN-350 nisqa |
| Chutarisqa | 350mm uraymanta uma unidadpa kantunkama, 110mm ~ 1500mm personalizable |
| Material | sonda de acero inoxidable y flotador NBR |
| Lluqsiy | 0-190ohm utaq 240-33ohm, personalizable |
| Kamachiynin | 21mm llimp'iyuq (ñawpaqmanta) . |
| Dimensión flotante nisqa | 35*32 NBR nisqa |
| Combustible chupanapaq tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, unidad filtro munasqa |
| Combustible kutichiy tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, suni kayninqa ruwanapaqmi |
| Wayra lluqsinanpaq | φ6mm ñawpaqmanta churasqa |
| Cablepa sayaynin | ñawpaqmanta churasqa 460mm mana tinkikuq; largonqa sapankamapaqmi |
| T’inkisqa | Chayqa akllanapaqmi cablepi hukllachasqa kananpaq |