| Helitaanka: | |
|---|---|
Qoyska TN ee dareemayaasha heerka shidaalka ayaa bixiya calaamada wax soo saarka analooga ah, fududaynta is dhexgalka fudud ee nidaamyada baabuurta si loola socdo heerka shidaalka saxda ah. Waxay adeegsadaan habka sabaynta si ay u bixiyaan qiyaaso joogto ah oo la isku halayn karo. Ku qalabaysan filtarrada iyo hawo-mareennada ikhtiyaariga ah, dareemayaashani waxay ka hortagayaan xidhitaannada waxayna ilaaliyaan daacadnimada nidaamka. Waxaa lagu heli karaa xulashooyin xiriiriye oo kala duwan iyo dhexroorka tuubooyinka 8mm, 10mm, iyo 12mm, waxay bixiyaan dabacsanaan ku rakibida. Xalkani wuxuu kor u qaadayaa waxtarka koronto-dhaliyaha iyo isku halaynta, taasoo ka dhigaysa lama huraan u ah isticmaalka warshadaha iyo ganacsiga.
Naqshadeynta dareemayaasha waxay hubisaa in si sahlan loo rakibo iyo la jaanqaadida tiro balaadhan oo ah cabbirrada taangiyada shidaalka iyo qaabeynta. Dhismaheeda adag iyo dhismihiisa adag wuxuu yareeyaa halista dhaawaca inta lagu jiro rakibidda ama hawlgalka, hubinta kalsoonida muddada-dheer iyo shuruudaha dayactirka ugu yar. Intaa waxaa dheer, calaamada wax-soo-saarka iska caabintu waxay la jaanqaadi kartaa habab badan oo kormeer oo jira, fududaynta is dhexgalka aan kala go 'lahayn ee habaynta jira.
| model # | TN-350 |
| Dhererka | 350mm hoose ilaa cidhifka cutubka madaxa, 110mm ~ 1500mm waa la beddeli karo |
| Qalab | Baadhista birta ah ee birta ah iyo NBR sabaynta |
| Wax soo saarka | 0-190ohm ama 240-33ohm, waa la beddeli karaa |
| Qaraarka | 21mm oo xallin ah (default) |
| Cabirka sabbaynaya | 35*32 NBR |
| Dhuumaha shidaalka | φ8mm, 10mm, 12mm waa ikhtiyaari, unugga filter waa ikhtiyaari |
| Dhuumaha soo celinta shidaalka | φ8mm, 10mm, 12mm waa ikhtiyaari, dhererka waa la beddeli karo |
| hawadu marto | φ6mm in default |
| Dhererka fiilada | Dhererka caadiga ah waa 460mm oo aan lahayn xiriiriye; dhererka waa la beddeli karo |
| Xidhiidhiyaha | Waa ikhtiyaari in lagu dhex daro fiilada |