| Muaj: | |
|---|---|
TN tsev neeg ntawm cov roj theem sensors muab cov teeb liab tso tawm analog, ua kom yooj yim kev koom ua ke nrog cov tsheb siv rau kev saib xyuas cov roj kom raug. Lawv siv lub float mechanism los muab kev ntsuas nruam thiab txhim khu kev qha. Nruab nrog cov ntxaij lim dej thiab xaiv cov cua vents, cov sensors tiv thaiv kev txhaws thiab tswj kev ua haujlwm zoo. Muaj nyob rau hauv ntau yam kev xaiv connector thiab yeeb nkab diameters ntawm 8mm, 10mm, thiab 12mm, lawv muaj kev yooj yim hauv installation. Qhov kev daws teeb meem no txhim kho lub tshuab hluav taws xob efficiency thiab kev ntseeg siab, ua rau nws tseem ceeb rau kev lag luam thiab kev lag luam siv.
Tus tsim ntawm lub sensor xyuas kom yooj yim installation thiab compatibility nrog ib tug ntau yam ntawm roj tank qhov ntau thiab tsawg thiab configurations. Nws cov compact thiab ruaj khov kev tsim kho minimizes qhov kev pheej hmoo ntawm kev puas tsuaj thaum lub sij hawm installation los yog kev ua hauj lwm, kom ntseeg tau lub sij hawm ntev thiab kev saib xyuas tsawg kawg nkaus. Tsis tas li ntawd, cov teeb liab tawm qhov hluav taws xob tiv taus yog sib xws nrog ntau qhov kev saib xyuas uas twb muaj lawm, ua kom yooj yim rau kev sib koom ua ke rau hauv cov teeb tsa uas twb muaj lawm.
| qauv # | TSI-350 |
| Ntev | 350mm los ntawm hauv qab mus rau ntug ntawm lub taub hau chav tsev, 110mm ~ 1500mm yog customizable |
| Khoom siv | stainless hlau sojntsuam thiab NBR ntab |
| Tso zis | 0-190ohm lossis 240-33ohm, customizable |
| Kev daws teeb meem | 21mm hauv kev daws teeb meem (default) |
| Float dimension | 35 * 32 NBR |
| Roj suction yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, lim tsev yog xaiv tau |
| Roj rov qab yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, ntev yog customizable |
| Cua qhov cua | φ6mm nyob rau hauv default |
| Cable ntev | default ntev yog 460mm tsis muaj connector; ntev yog customizable |
| Txuas | Nws yog xaiv tau los ua ke ntawm lub cable |