ስድራቤት TN ናይ ነዳዲ ደረጃ ዳህሰስቲ ኣናሎግ ውጽኢት ምልክት ይህብ፣ ንልክዕ ደረጃ ነዳዲ ንምክትታል ምስ ስርዓታት መካይን ብቐሊሉ ምውህሃድ የመቻችእ። ቀጻልን ዘተኣማምንን መለክዒታት ንምቕራብ ፍሎት መካኒዝም ይጥቀሙ። እዞም ሴንሰራት ብመጽረዪን ኣማራጺ መውጽኢ ኣየርን ዝተዓጠቑ ኮይኖም፡ ምዕጻው ይከላኸሉን ንጽህና ስርዓት ይሕልዉን። ብዝተፈላለዩ ናይ መተሓላለፊ ኣማራጺታትን 8ሚሜ፣ 10ሚሜን 12 ሚሜን ዲያሜትር ሻምብቆን ዝቐርቡ ኮይኖም ኣብ ምትካል ተዓጻጻፍነት ይህቡ። እዚ መፍትሒ እዚ ንብቕዓትን ተኣማንነትን ጀነሬተር ብምዕባይ ንኢንዱስትርያውን ንግዳውን ኣጠቓቕማ ኣገዳሲ ይገብሮ።
ዲዛይን ናይቲ ሴንሰር ምስ ሰፊሕ ናይ ነዳዲ ታንኪ ዓቐንን ቅርጽን ቀሊል ምትካልን ምትእስሳርን የረጋግጽ። ውሱንን ጽኑዕን ህንጸቱ ኣብ እዋን ምትካል ወይ ስራሕ ንዝፍጠር ሓደጋ ጉድኣት የጉድል፣ እዚ ድማ ንነዊሕ እዋን ዝጸንሕ ተኣማንነትን ዝተሓተ ናይ ጽገና ጠለባትን የረጋግጽ። ብተወሳኺ እቲ ተጻዋርነት ዘለዎ ውጽኢት ምልክት ምስ ብዙሓት ህሉዋት ስርዓታት ምክትታል ዝሰማማዕ ብምዃኑ ኣብ ዝጸንሑ ኣወዳድባታት ብዘይ ገለ ጸገም ምውህሃድ የመቻችእ።
| መርኣያ # | ቲኤን-350 |
| ንውሓት | 350mm ካብ ታሕቲ ክሳብ ወሰን ርእሲ ኣሃዱ, 110mm ~ 1500mm ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| ናውቲ | ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ መርማሪን NBR ፍሎትን እዩ። |
| ውጽኢት | 0-190ohm ወይ 240-33ohm, ንዓኻ ዝምጥን |
| መፍትሒ ምሃብ | 21ሚሜ ኣብ ርዝነት (ነባሪ) |
| ፍሎት ዳይመንሽን | 35*32 ኤን.ቢ.ኣር |
| ነዳዲ መምጠጢ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ፍልተር ኣሃዱ ኣማራጺ እዩ። |
| ነዳዲ ዝምለስ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| መውጽኢ ኣየር | φ6mm ኣብ ነባሪ እዩ። |
| ንውሓት ገመድ | ነባሪ ንውሓት 460mm ብዘይ መተሓላለፊ እዩ፤ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| መተሓላለፊ | ኣብቲ ገመድ ምውህሃድ ኣማራጺ እዩ። |