| Nusiwo li: | |
|---|---|
TN ƒomea si me ami ƒe agbɔsɔsɔme ƒe dzesiwo le naa analog output signal, si wɔnɛ be woate ŋu awɔ ɖeka kple ʋu ƒe ɖoɖowo bɔbɔe hena ami ƒe agbɔsɔsɔme dzi kpɔkpɔ pɛpɛpɛ. Wozãa mɔ̃ si wotsɔna tsia tsia dzi tsɔ naa dzidzenu siwo yia edzi eye kakaɖedzi le wo ŋu. Esi wotsɔ yaƒoƒomɔ̃wo kple yadoƒe siwo woate ŋu awɔ le wo ɖokui si ɖo sensor siawo me ta la, woxea mɔ na nutete eye woléa ɖoɖoa ƒe blibonyenye me ɖe asi. Wole kadodo vovovowo ƒe tiatia kple pɔmpi ƒe didime 8mm, 10mm, kple 12mm me, wonaa asitɔtrɔ le wo ɖoɖo me. Egbɔkpɔnu sia nana mɔ̃a ƒe dɔwɔwɔ nyuie wu eye kakaɖedzi nɔa eŋu, si wɔe be wòle vevie na dɔwɔƒewo kple asitsaƒewo zazã.
Alesi wowɔ sensor lae na be eɖoɖo le bɔbɔe eye wòwɔ ɖeka kple amiɖaka ƒe lolome kple ɖoɖo vovovowo. Eƒe xɔtutu si le sue eye wòsẽ la ɖea afɔku si ate ŋu agblẽ le eŋu le eɖoɖo alo ewɔwɔ me dzi kpɔtɔna, si wɔnɛ be kakaɖedzi nɔa eŋu ɣeyiɣi didi eye beléle nɛ mehiã boo o. Tsɔ kpe ɖe eŋu la, resistive output signal la sɔ kple ŋkuléleɖenuŋu ƒe ɖoɖo geɖe siwo li xoxo, si wɔnɛ be woate ŋu awɔ ɖeka kple ɖoɖo siwo li xoxo la bɔbɔe.
| kpɔɖeŋu # | TN-350 ƒe agbalẽa |
| Didime | 350mm tso ete vaseɖe ta unit ƒe nugbɔ, 110mm ~ 1500mm nye customizable |
| Nu | gakpo si mexɔ dzo o ƒe numekuku kple NBR tsia dzi |
| Nusiwo dona tso eme | 0-190ohm alo 240-33ohm, woate ŋu atrɔ asi le eŋu |
| Nuɖoɖo | 21mm le vovototodedeameme (si woɖo ɖi) . |
| Float ƒe didime | 35*32 NBR ƒe xexlẽme |
| Mɔ̃memi ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, filter unit nye tiatia |
| Ami ƒe tɔtrɔgbɔ ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Yadoƒe | φ6mm le gɔmedzedzea me |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | didime gbãtɔ nye 460mm kadodo manɔmee; didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Kpekpeɖeŋunanu | Enye tiatia be woatsɔe awɔ ɖeka le ka la dzi |