| misy: | |
|---|---|
Ny fianakaviana TN an'ny sensor ambaratonga solika dia manome famantarana famoahana analoga, manamora ny fampidirana mora amin'ny rafitra fiara ho an'ny fanaraha-maso ny haavon'ny solika. Mampiasa mekanika mitsingevana izy ireo mba hanomezana fandrefesana mitohy sy azo antoka. Miaraka amin'ny sivana sy fanala rivotra azo atao, ireo sensor ireo dia misoroka ny fanakatonana sy mitazona ny fahamarinan'ny rafitra. Misy amin'ny safidy connector isan-karazany sy ny savaivony sodina 8mm, 10mm, ary 12mm, dia manome flexibility amin'ny fametrahana. Ity vahaolana ity dia manatsara ny fahombiazan'ny mpamokatra sy ny fahamendrehana, ka mahatonga azy io ho ilaina amin'ny fampiasana indostrialy sy ara-barotra.
Ny famolavolan'ny sensor dia miantoka ny fametrahana mora sy mifanaraka amin'ny haben'ny tobin-tsolika isan-karazany sy ny fanamafisana. Mampihena ny mety hisian'ny fahasimbana mandritra ny fametrahana na fampandehanana azy ny fanamboarana azy, izay miantoka ny fahamendrehana maharitra sy ny fepetra fikojakojana kely indrindra. Fanampin'izany, ny mari-pamantarana famoahana resistive dia mifanaraka amin'ny rafitra fanaraha-maso efa misy, manamora ny fampidirana tsy misy olana amin'ny fanamboarana efa misy.
| modely # | TN-350 |
| NY FAHARETANY | 350mm avy any ambany ka hatrany amin'ny sisin'ny lohany, 110mm ~ 1500mm dia azo zahana |
| KEVITRA | stainless steel probe sy NBR float |
| Output | 0-190ohm na 240-33ohm, azo zahana |
| vahaolana | 21mm amin'ny fanapahan-kevitra (default) |
| refy mitsingevana | 35*32 NBR |
| Sodina fisotron-tsolika | φ8mm, 10mm, 12mm dia tsy voatery, ny sivana dia tsy voatery |
| Sodina fiverenana solika | φ8mm, 10mm, 12mm dia azo atao, ny halavany dia azo zahana |
| rivotra rivotra | φ6mm amin'ny default |
| halavan'ny tariby | Ny halavan'ny default dia 460mm tsy misy mpampitohy; ny halavany dia azo zahana |
| Connector | Tsy voatery ho tafiditra amin'ny tariby |