| ލިބޭނެ ގޮތް: | |
|---|---|
ޓީއެން އާއިލާގެ ފިއުލް ލެވެލް ސެންސަރުތަކުން އެނަލޮގް އައުޓްޕުޓް ސިގްނަލް ފޯރުކޮށްދޭއިރު، ފިއުލް ލެވެލް މޮނިޓަރ ކުރުމަށް އޮޓޯމޯޓިވް ސިސްޓަމްތަކާ ފަސޭހައިން އިންޓަގްރޭޓް ކުރުމަށް މަގުފަހިކޮށްދެ އެވެ. އެމީހުން ބޭނުންކުރަނީ ފްލޯޓް މެކޭނިޒަމެއް ކަމަށާއި އެއީ މެދުނުކެނޑި އިތުބާރު ހުރި މިންވަރުތައް ފޯރުކޮށްދިނުމަށެވެ. ފިލްޓަރުތަކާއި އިޚްތިޔާރީ އެއާ ވެންޓްތައް ޖަހާފައިވާ މި ސެންސަރުތަކުން ތަތްވުން ހުއްޓުވައި، ސިސްޓަމްގެ އިންޓެގްރިޓީ ބެލެހެއްޓޭނެ އެވެ. އެކި ކަނެކްޓަރ އޮޕްޝަންތަކާއި 8އެމްއެމް، 10އެމްއެމް، އަދި 12އެމްއެމްގެ ހޮޅި ދިގުމިނުގައި ލިބެން ހުންނަ މިތަންތަނުން އިންސްޓޯލް ކުރުމުގައި ފަސޭހަކަން ލިބިގެންދެއެވެ. މި ހައްލަކީ ޖަނަރޭޓަރުގެ ރަނގަޅުކަމާއި އިތުބާރު ބޮޑުކޮށްދޭ ހައްލެއް ކަމުން ސިނާއީ އަދި ވިޔަފާރީގެ ބޭނުންތަކަށް ކޮންމެހެން ބޭނުންތެރި ހައްލެކެވެ.
މި ސެންސަރުގެ ޑިޒައިންގެ ސަބަބުން ފަސޭހައިން އިންސްޓޯލްކޮށް، ފިއުލް ޓޭންކްގެ ފުޅާ ދާއިރާއެއްގައި ސައިޒުތަކާއި ކޮންފިގްރޭޝަންތަކާ އެއްގޮތްކަން ކަށަވަރުވެ އެވެ. އޭގެ ކޮމްޕެކްޓް އަދި ވަރުގަދަ ކޮންސްޓްރަކްޝަންގެ ސަބަބުން އިންސްޓޯލް ނުވަތަ އޮޕަރޭޝަން ކުރާއިރު ގެއްލުން ލިބުމުގެ ނުރައްކާ އެންމެ ކުޑަވެ، ދިގު މުއްދަތަކަށް އިތުބާރު ކުރެވޭ ގޮތް ކަށަވަރުވެ، ބެލެހެއްޓުމަށް އެންމެ ކުޑަމިނުން ބޭނުންވާ ކަންކަން ކަށަވަރުކޮށްދެ އެވެ. މީގެ އިތުރުން ރެޒިސްޓިވް އައުޓްޕުޓް ސިގްނަލް މިހާރު ހުރި ގިނަ މޮނިޓަރިން ސިސްޓަމްތަކާ އެއްގޮތް ކަމުން މިހާރު ހުރި ސެޓަޕްތަކާ ސީމްލޭސް އިންޓަގްރޭޝަން އަށް މަގުފަހިކޮށްދެ އެވެ.
| މޮޑެލް # | ޓީއެން-350 އެވެ |
| ދިގުމިން | ހެޑް ޔުނިޓްގެ ތިރިން ފެށިގެން އަރިމައްޗާ ހަމައަށް 350އެމްއެމް، 110އެމްއެމް~1500އެމްއެމް ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ތަކެތި | ސްޓެއިންލެސް ސްޓީލް ޕްރޯބް އާއި އެންބީއާރު ފްލޯޓް އެވެ |
| އައުޓްޕުޓް | 0-190ohm ނުވަތަ 240-33ohm، ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ރިޒޮލިއުޝަން | ރިޒޮލިއުޝަންގައި 21އެމްއެމް (ޑިފޯލްޓް) |
| ފްލޯޓް ޑައިމަންޝަން | 35*32 އެންބީއާރު |
| ފިއުލް ސެކްޝަން ހޮޅިއެވެ | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ފިލްޓަރ ޔުނިޓަކީ އިޚްތިޔާރީ އެއްޗެކެވެ |
| ފިއުލް ރިޓަރން ހޮޅި | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ދިގުމިން ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެއްޗެކެވެ |
| އެއާ ވެންޓް | ޑިފޯލްޓްކޮށް φ6mm އެވެ |
| ކޭބަލް ދިގުމިނެވެ | ޑިފޯލްޓް ދިގުމިނަކީ ކަނެކްޓަރެއް ނެތި 460އެމްއެމް އެވެ؛ ދިގުމިނަކީ ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެއްޗެކެވެ |
| ކަނެކްޓަރ | އެއީ ކޭބަލްގައި އިންޓަގްރޭޓް ވުމަކީ އިޚްތިޔާރީ ކަމެކެވެ |