| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Malbata TN ya senzorên asta sotemeniyê sînyalek encamek analog peyda dike, ji bo şopandina asta sotemeniyê ya rast entegrasyona hêsan bi pergalên otomatê re hêsan dike. Ew mekanîzmayek float bikar tînin da ku pîvandinên domdar û pêbawer pêşkêş bikin. Van senzorên ku bi fîlter û hêlînên hewayê yên vebijarkî ve hatine stendine, pêşî li girtinê digirin û yekbûna pergalê diparêzin. Di vebijarkên cûrbecûr yên girêdanê û pîvanên boriyê yên 8mm, 10mm, û 12mm de peyda dibin, ew di sazkirinê de nermbûnê pêşkêş dikin. Ev çareserî karîgerî û pêbaweriya jeneratorê zêde dike, ku ew ji bo karanîna pîşesazî û bazirganî pêdivî ye.
Sêwirana senzorê sazkirin û lihevhatina hêsan bi cûrbecûr mezinahî û veavakirina tankên sotemeniyê re misoger dike. Avakirina wê ya tevlihev û zexm xetera zirarê di dema sazkirinê an xebitandinê de kêm dike, pêbaweriya demdirêj û hewcedariyên lênihêrîna hindiktirîn peyda dike. Wekî din, sînyala derketina berxwedêr bi gelek pergalên çavdêriya heyî re hevaheng e, yekbûna bêkêmasî di mîhengên heyî de hêsan dike.
| model # | TN-350 |
| Dirêjî | 350mm ji binî heya qiraxa yekîneya serî, 110mm ~ 1500mm xwerû ye |
| Mal | sonda polayê zengarnegir û float NBR |
| Karûabr | 0-190ohm an 240-33ohm, xwerû |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm (pêşniyaz) |
| Pîvana float | 35*32 NBR |
| lûleya kişandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, yekîneya parzûnê vebijarkî ye |
| Boriya vegera sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, dirêjahî xwerû ye |
| Avahiya hewayê | φ6mm li default |
| Dirêjahiya kabloyê | dirêjahiya xwerû 460mm bê girêdan e; dirêjahiya xwerû ye |
| Connector | Vebijarkî ye ku li ser kabloyê were yek kirin |