| Мөмкинлек: | |
|---|---|
Ягулык дәрәҗәсе сенсорларының ТН гаиләсе аналог чыгу сигналын бирә, ягулык дәрәҗәсен төгәл мониторинглау өчен автомобиль системалары белән җиңел интеграцияләнүне җиңеләйтә. Алар өзлексез һәм ышанычлы үлчәүләр тәкъдим итү өчен йөзү механизмын кулланалар. Фильтрлар һәм өстәмә һава җылыткычлары белән җиһазландырылган бу сенсорлар тыгылудан саклый һәм системаның бөтенлеген саклый. Төрле тоташтыргыч вариантларда һәм 8 мм, 10 мм, һәм 12 мм торба диаметрларында бар, алар монтажда сыгылучылык тәкъдим итәләр. Бу чишелеш генераторның эффективлыгын һәм ышанычлылыгын арттыра, аны сәнәгать һәм коммерция куллану өчен кирәк итә.
Сенсорның дизайны җиңел урнаштыруны һәм ягулык танкының зурлыклары һәм конфигурацияләре белән туры килүен тәэмин итә. Аның компакт һәм нык төзелеше монтажлау яки эксплуатация вакытында зыян китерү куркынычын киметә, озак вакытлы ышанычлылыкны һәм минималь хезмәт таләпләрен тәэмин итә. Өстәвенә, резистив чыгу сигналы күпчелек мониторинг системалары белән туры килә, булган көйләүләргә бербөтен интеграцияләнүне җиңеләйтә.
| модель # | ТН-350 |
| Озынлык | Түбәндән 350 мм баш җайланма читенә кадәр, 110 мм ~ 1500 мм көйләнә |
| Материал | дат басмаган корыч зонд һәм NBR йөзә |
| Чыгыш | 0-190ohm яки 240-33ohm, көйләнә торган |
| Резолюция | 21 мм резолюциядә (килешү буенча) |
| Йөзү үлчәме | 35 * 32 НБР |
| Ягулык сорау торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, фильтр берәмлеге өстәмә |
| Ягулык кайтару торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, озынлыгы көйләнә |
| Airава торышы | Килешү буенча mm6 мм |
| Кабель озынлыгы | килешү озынлыгы 460 мм; озынлык көйләнә |
| Тоташтыручы | Кабельгә интеграцияләнү факультатив |