| Наличност: | |
|---|---|
Фамилията сензори за ниво на горивото TN осигурява аналогов изходен сигнал, улесняващ лесното интегриране с автомобилни системи за точно следене на нивото на горивото. Те използват поплавъчен механизъм, за да предложат непрекъснати и надеждни измервания. Снабдени с филтри и допълнителни вентилационни отвори, тези сензори предотвратяват запушване и поддържат целостта на системата. Предлагат се в различни варианти на съединители и диаметри на тръбите от 8 мм, 10 мм и 12 мм, те предлагат гъвкавост при монтажа. Това решение подобрява ефективността и надеждността на генератора, което го прави от съществено значение за промишлена и търговска употреба.
Дизайнът на сензора осигурява лесен монтаж и съвместимост с широка гама от размери и конфигурации на резервоара за гориво. Неговата компактна и здрава конструкция минимизира риска от повреда по време на монтаж или работа, като гарантира дългосрочна надеждност и минимални изисквания за поддръжка. Освен това, резистивният изходен сигнал е съвместим с много съществуващи системи за мониторинг, което улеснява безпроблемното интегриране в съществуващите настройки.
| модел # | TN-350 |
| Дължина | 350 мм от дъното до ръба на главното устройство, 110 мм ~ 1500 мм могат да се персонализират |
| Материал | сонда от неръждаема стомана и NBR поплавък |
| Изход | 0-190 ома или 240-33 ома, възможност за персонализиране |
| Резолюция | 21 мм разделителна способност (по подразбиране) |
| Поплавъчно измерение | 35*32 NBR |
| Смукателна тръба за гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, филтърният модул е по избор |
| Тръба за връщане на гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, дължината може да се персонализира |
| Вентилационен отвор | φ6mm по подразбиране |
| Дължина на кабела | дължината по подразбиране е 460 mm без конектор; дължината може да се персонализира |
| Конектор | Не е задължително да бъде интегриран в кабела |