| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
Η οικογένεια αισθητήρων στάθμης καυσίμου TN παρέχει ένα αναλογικό σήμα εξόδου, διευκολύνοντας την εύκολη ενσωμάτωση με συστήματα αυτοκινήτου για ακριβή παρακολούθηση της στάθμης καυσίμου. Χρησιμοποιούν μηχανισμό πλωτήρα για να προσφέρουν συνεχείς και αξιόπιστες μετρήσεις. Εξοπλισμένοι με φίλτρα και προαιρετικούς αεραγωγούς, αυτοί οι αισθητήρες αποτρέπουν την απόφραξη και διατηρούν την ακεραιότητα του συστήματος. Διατίθενται σε διάφορες επιλογές συνδέσμων και διαμέτρους σωλήνων 8mm, 10mm και 12mm, προσφέρουν ευελιξία στην εγκατάσταση. Αυτή η λύση ενισχύει την απόδοση και την αξιοπιστία της γεννήτριας, καθιστώντας την απαραίτητη για βιομηχανική και εμπορική χρήση.
Ο σχεδιασμός του αισθητήρα εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση και συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα μεγεθών και διαμορφώσεων δεξαμενής καυσίμου. Η συμπαγής και στιβαρή κατασκευή του ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο ζημιάς κατά την εγκατάσταση ή τη λειτουργία, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία και ελάχιστες απαιτήσεις συντήρησης. Επιπλέον, το σήμα εξόδου με αντίσταση είναι συμβατό με πολλά υπάρχοντα συστήματα παρακολούθησης, διευκολύνοντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση στις υπάρχουσες ρυθμίσεις.
| μοντέλο # | TN-350 |
| Μήκος | 350mm από το κάτω μέρος μέχρι την άκρη της κεφαλής, 110mm~1500mm είναι προσαρμόσιμο |
| Υλικό | καθετήρας από ανοξείδωτο χάλυβα και πλωτήρας NBR |
| Παραγωγή | 0-190ohm ή 240-33ohm, προσαρμόσιμο |
| Ψήφισμα | Ανάλυση 21 mm (προεπιλογή) |
| Διάσταση πλωτήρα | 35*32 NBR |
| Σωλήνας αναρρόφησης καυσίμου | φ8mm, 10mm, 12mm είναι προαιρετικό, η μονάδα φίλτρου είναι προαιρετική |
| Σωλήνας επιστροφής καυσίμου | φ8mm, 10mm, 12mm είναι προαιρετικό, το μήκος προσαρμόζεται |
| Εξαεριστήρας | φ6mm στην προεπιλογή |
| Μήκος καλωδίου | Το προεπιλεγμένο μήκος είναι 460 mm χωρίς βύσμα. Το μήκος είναι προσαρμόσιμο |
| Συνδετήρας | Είναι προαιρετικό να ενσωματωθεί στο καλώδιο |