| Prieinamumas: | |
|---|---|
TN degalų lygio jutiklių šeima suteikia analoginį išvesties signalą, palengvinantį integravimą su automobilių sistemomis, kad būtų galima tiksliai stebėti degalų lygį. Jie naudoja plūdinį mechanizmą, kad užtikrintų nuolatinius ir patikimus matavimus. Įrengti filtrai ir pasirenkamos oro išleidimo angos, šie jutikliai apsaugo nuo užsikimšimo ir palaiko sistemos vientisumą. Galimi įvairūs jungčių variantai ir 8 mm, 10 mm ir 12 mm skersmens vamzdžiai, todėl juos galima montuoti lanksčiai. Šis sprendimas padidina generatoriaus efektyvumą ir patikimumą, todėl jis yra būtinas pramoniniam ir komerciniam naudojimui.
Jutiklio konstrukcija užtikrina lengvą montavimą ir suderinamumą su įvairių dydžių ir konfigūracijų degalų bakais. Kompaktiška ir tvirta konstrukcija sumažina sugadinimo riziką montuojant ar eksploatuojant, užtikrinant ilgalaikį patikimumą ir minimalius priežiūros reikalavimus. Be to, varžinis išvesties signalas yra suderinamas su daugeliu esamų stebėjimo sistemų, o tai palengvina sklandų integravimą į esamas sąrankas.
| modelis Nr. | TN-350 |
| Ilgis | 350 mm nuo apačios iki galvos bloko krašto, 110 mm ~ 1500 mm galima pritaikyti |
| Medžiaga | nerūdijančio plieno zondas ir NBR plūdė |
| Išvestis | 0-190 omų arba 240-33 omų, pritaikoma |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba (numatytasis) |
| Plūdės matmuo | 35*32 NBR |
| Kuro siurbimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, filtro blokas yra neprivalomas |
| Kuro grąžinimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, ilgis reguliuojamas |
| Oro anga | φ6 mm pagal numatytuosius nustatymus |
| Kabelio ilgis | numatytasis ilgis yra 460 mm be jungties; ilgis reguliuojamas |
| Jungtis | Tai neprivaloma integruoti ant kabelio |