| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Fuelangyç derejesindäki datçikleriň TN maşgalasy analog çykyş signalyny üpjün edýär, ýangyç derejesine takyk gözegçilik etmek üçin awtoulag ulgamlary bilen aňsat birleşmegi aňsatlaşdyrýar. Üznüksiz we ygtybarly ölçegleri hödürlemek üçin ýüzýän mehanizm ulanýarlar. Süzgüçler we goşmaça howa şarjagazlary bilen enjamlaşdyrylan bu datçikler ýapylmagynyň öňüni alýar we ulgamyň bitewiligini saklaýar. Dürli birleşdiriji wariantlarda we 8 mm, 10mm we 12mm turbalaryň diametrlerinde bar, gurnamada çeýeligi hödürleýär. Bu çözgüt generatoryň netijeliligini we ygtybarlylygyny ýokarlandyrýar, ony senagat we täjirçilik maksatly ulanmak üçin zerur edýär.
Sensoryň dizaýny, ýangyç guýujy ululyklaryň we konfigurasiýalaryň giň toplumy bilen aňsat gurnamagy we utgaşyklygy üpjün edýär. Ykjam we berk gurluşyk, uzak möhletli ygtybarlylygy we minimal tehniki talaplary üpjün edip, gurmak ýa-da işlemek wagtynda zeper ýetmek howpuny azaldýar. Mundan başga-da, garşylykly çykyş signaly bar bolan gözegçilik ulgamlaryna gabat gelýär, bar bolan sazlamalara bökdençsiz birleşmegi ýeňilleşdirýär.
| model # | TN-350 |
| Uzynlyk | Baş bölümiň aşagyndan 350mm, 110mm ~ 1500mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Düzülip bilinýän 0-190ohm ýa-da 240-33ohm |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Uelangyç sorujy turba | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, süzgüç birligi hökmany |
| Uelangyç gaýtarma turbasy | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, uzynlygy düzülip bilner |
| Howa geçirijisi | Dymmaklyk boýunça mm6mm |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |
| Baglaýjy | Kabele birikdirmek islege bagly däl |