| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Soláthraíonn an teaghlach TN de bhraiteoirí leibhéal breosla comhartha aschur analógach, ag éascú comhtháthú éasca le córais feithicleach le haghaidh monatóireacht chruinn ar leibhéal breosla. Úsáideann siad meicníocht snámhphointe chun tomhais leanúnacha iontaofa a thairiscint. Feistithe le scagairí agus gaothairí aeir roghnac a, cuireann na braiteoirí seo cosc ar clogging agus coinníonn siad sláine an chórais. Ar fáil i roghanna cónascaire éagsúla agus trastomhais píopa 8mm, 10mm, agus 12mm, cuireann siad solúbthacht i suiteáil. Feabhsaíonn an réiteach seo éifeachtacht agus iontaofacht gineadóra, rud a fhágann go b�fuil sé riachtanach d'úsáid thionsclaíoch agus tráchtála.
Cinntíonn dearadh an braiteora suiteáil éasca agus comhoiriúnacht le raon leathan de mhéideanna agus cumraíochtaí umar breosla. Laghdaíonn a thógáil dlúth agus láidir an baol damáiste le linn na suiteála nó na hoibríochta, rud a chinntíonn iontaofacht fhadtéarmach agus riachtanais chothabhála íosta. Ina theannta sin, tá an comhartha aschuir resistive comhoiriúnach le go leor córais monatóireachta atá ann cheana féin, ag éascú comhtháthú gan uaim isteach i socruithe atá ann cheana féin.
| samhail # | TN-350 |
| Fad | 350mm ón mbun go dtí imeall an aonaid ceann, tá 110mm ~ 1500mm inoiriúnaithe |
| Ábhar | taiscéalaí cruach dhosmálta agus snámhphointe NBR |
| Aschur | 0-190ohm nó 240-33ohm, inoiriúnaithe |
| Rún | 21mm ar réiteach (réamhshocraithe) |
| Toise snámhphointe | 35*32 NBR |
| Píobán súchán breosla | Tá φ8mm, 10mm, 12mm roghnach, tá aonad scagaire roghnach |
| Píobán fillte breosla | Tá φ8mm, 10mm, 12mm roghnach, is féidir an fad a shaincheapadh |
| Aer vent | φ6mm mar réamhshocrú |
| Fad cábla | tá fad réamhshocraithe 460mm gan cónascaire; Tá fad customizable |
| Cónascaire | Tá sé roghnach a bheith comhtháite ar an gcábla |