| Magun-od: | |
|---|---|
Ti pamilia ti TN dagiti sensor ti lebel ti gasolina ket mangipaay ti analog a signal ti panagruar, a mangpasayaat ti nalaka a panagtipon kadagiti sistema ti automotibo para iti umiso a panagbantay ti lebel ti gasolina. Agus-usarda iti mekanismo a float tapno mangitukon kadagiti agtultuloy ken mapagtalkan a rukod. Naikkan kadagiti filter ken opsional a pagruaran ti angin, dagitoy a sensor lapdanda ti pannakabartek ken taginayonenda ti kinatarnaw ti sistema. Magun-odan iti nadumaduma a pagpilian ti konektor ken diametro ti tubo a 8mm, 10mm, ken 12mm, mangitukonda iti kinalukneng iti pannakaipasdek. Daytoy a solusion pasayaatenna ti kinaepisiente ken kinamapagtalkan ti generator, isu a nasken dayta iti industrial ken komersial a pannakausar.
Ti disenio ti sensor ket mangipasigurado ti nalaka a pannakaipasdek ken panagtunos iti nadumaduma a kadakkel ken konfigurasion ti tangke ti gasolina. Ti kompakto ken natibker a pannakaibangonna pabassitenna ti peggad ti pannakadadael bayat ti pannakaipasdek wenno panagandar, a mangipasigurado iti napaut a kinamapagtalkan ken bassit laeng a kasapulan iti pannakamantener. Iti pay maipatinayon, ti resistibo a senial ti panagruar ket maitunos kadagiti adu nga agdama a sistema ti panagbantay, a mangpasayaat ti awan ti panagdadait a panagtipon kadagiti agdama a panagisaad.
| modelo # | TN-350 nga |
| Kaatiddog | 350mm manipud baba agingga iti igid ti ulo a yunit, 110mm ~ 1500mm ti customizable |
| Material | stainless steel nga probe ken NBR float |
| Output nga | 0-190ohm wenno 240-33ohm, maibagay |
| Resolusion | 21mm ti resolusion (default) . |
| Float nga dimension | 35*32 nga NBR |
| Tubo ti panagsusop ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ket opsional, ti yunit ti pagsala ket opsional |
| Tubo nga agsubli ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ti opsional, ti kaatiddog ket maibagay |
| Pagruaran ti angin | φ6mm iti default |
| Kaatiddog ti kable | default ti kaatiddog ket 460mm nga awan ti konektor; ti kaatiddog ket ma-customize |
| Konektor ti | Opsional ti pannakaikapet iti kable |