| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo TN mhuri yemafuta level sensors inopa analog yekubuda chiratidzo, kufambisa nyore kusanganisa nemotokari masisitimu ekutarisa kwakaringana mwero wemafuta. Vanoshandisa nzira yekuyangarara kuti vape zviyero zvinoenderera uye zvakavimbika. Akashongedzerwa nemafirita uye sarudzo yemhepo mavhavha, aya masensa anodzivirira kuvhara uye kuchengetedza kutendeseka kwehurongwa. Inowanikwa mune dzakasiyana siyana dzekubatanidza sarudzo uye pombi madhayamita e8mm, 10mm, uye 12mm, ivo vanopa kuchinjika mukugadzika. Iyi mhinduro inokwidziridza mashandiro ejenareta uye kuvimbika, zvichiita kuti ive yakakosha pakushandiswa kwemaindasitiri nekutengesa.
Dhizaini ye sensor inovimbisa kuisirwa nyore uye kuenderana neyakasiyana siyana yemafuta tank saizi uye zvigadziriso. Kuvakwa kwayo kwakasimba uye kwakasimba kunoderedza njodzi yekukuvadzwa panguva yekuisa kana kushanda, kuve nechokwadi chekuvimbika kwenguva refu uye kushoma kwekugadzirisa zvinodiwa. Pamusoro pezvo, iyo inopikisa inobuda siginecha inoenderana neakawanda aripo ekutarisa masisitimu, achifambisa isina musono kusanganisa mune iripo setups.
| muenzaniso # | TN-350 |
| Urefu | 350mm kubva pasi kusvika kumucheto kwemusoro weyuniti, 110mm ~ 1500mm inogoneka |
| Material | Stainless simbi probe uye NBR inoyangarara |
| Output | 0-190ohm kana 240-33ohm, customizable |
| Resolution | 21mm mukugadziriswa (default) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| Pombi yekusveta mafuta | φ8mm, 10mm, 12mm ndeyekusarudza, sefa unit ndeyekusarudza |
| Fuel return pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ndeyekusarudza, kureba kunogoneka |
| Mhepo yemhepo | φ6mm mune default |
| Cable urefu | default kureba ndeye 460mm pasina connector; kureba kunokwanisika |
| Connector | Zvinosarudzwa kuti zvibatanidzwe patambo |