| Disponibilitéit: | |
|---|---|
D'TN Famill vu Brennstoffniveausensoren liwwert en analogt Ausgangssignal, erliichtert d'einfach Integratioun mat Autossystemer fir präzis Brennstoffniveau Iwwerwaachung. Si benotzen e Schwämmmechanismus fir kontinuéierlech an zouverlässeg Miessunge ze bidden. Equipéiert mat Filteren an fakultativen Loftlüften, verhënneren dës Sensoren Verstopptung an erhalen Systemintegritéit. Verfügbar a verschiddene Steckeroptiounen a Päifduerchmiesser vun 8mm, 10mm an 12mm, si bidden Flexibilitéit an der Installatioun. Dës Léisung verbessert Generator Effizienz an Zouverlässegkeet, mécht et essentiel fir industriell a kommerziell Notzung.
Den Design vum Sensor garantéiert eng einfach Installatioun a Kompatibilitéit mat enger breet Palette vu Brennstofftankgréissten a Konfiguratiounen. Seng kompakt a robust Konstruktioun miniméiert de Risiko vu Schued während der Installatioun oder Operatioun, garantéiert laangfristeg Zouverlässegkeet a minimal Ënnerhalt Ufuerderunge. Zousätzlech ass de resistive Ausgangssignal kompatibel mat ville existéierende Iwwerwaachungssystemer, wat eng nahtlos Integratioun an existente Setups erliichtert.
| Model # | TN-350 |
| Längt | 350mm vun ënnen op de Rand vun der Kapp Eenheet, 110mm ~ 1500mm ass personaliséierbar |
| Material | Edelstol Sonde an NBR Schwämm |
| Ausgang | 0-190 ohm oder 240-33 ohm, personaliséierbar |
| Opléisung | 21 mm Opléisung (Standard) |
| Float Dimensioun | 35*32 NBR |
| Brennstoff Saugpipe | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Filter Eenheet ass fakultativ |
| Brennstoff zréck Päif | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Längt ass personaliséierbar |
| Loftschrauf | φ6mm am Standard |
| Kabel Längt | Standardlängt ass 460 mm ouni Stecker; Längt ass personaliséierbar |
| Connector | Et ass fakultativ fir um Kabel integréiert ze ginn |