| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Жанармай деңгейінің сенсорларының TN тобы аналогтық шығыс сигналын қамтамасыз етеді, бұл жанармай деңгейін дәл бақылау үшін автомобиль жүйелерімен оңай біріктіруді жеңілдетеді. Олар үздіксіз және сенімді өлшеулерді ұсыну үшін қалқымалы механизмді пайдаланады. Сүзгілермен және қосымша желдеткіштермен жабдықталған бұл сенсорлар бітелуді болдырмайды және жүйенің тұтастығын сақтайды. Әр түрлі қосқыш нұсқаларында және 8мм, 10мм және 12мм құбыр диаметрінде қол жетімді, олар орнату кезінде икемділік береді. Бұл шешім генератордың тиімділігі мен сенімділігін арттырып, оны өнеркәсіптік және коммерциялық пайдалану үшін маңызды етеді.
Сенсордың дизайны оңай орнатуды және отын багының өлшемдері мен конфигурацияларының кең ауқымымен үйлесімділікті қамтамасыз етеді. Оның ықшам және берік конструкциясы орнату немесе пайдалану кезінде зақымдану қаупін барынша азайтады, ұзақ мерзімді сенімділікті және техникалық қызмет көрсетудің минималды талаптарын қамтамасыз етеді. Бұған қоса, резистивті шығыс сигналы бар көптеген бақылау жүйелерімен үйлесімді, бар орнатуларға үздіксіз интеграцияны жеңілдетеді.
| үлгі # | TN-350 |
| Ұзындығы | Бас бөлігінің төменгі жағынан шетіне дейін 350 мм, 110 мм ~ 1500 мм теңшеуге болады |
| Материал | баспайтын болаттан жасалған зонд және NBR қалқымалы |
| Шығару | 0-190 Ом немесе 240-33 Ом, теңшеуге болады |
| Ажыратымдылық | Ажыратымдылығы 21 мм (әдепкі) |
| Қалқымалы өлшем | 35*32 NBR |
| Жанармай сору құбыры | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, сүзгі блогы міндетті емес |
| Жанармай қайтаратын құбыр | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, ұзындығы теңшеуге болады |
| Желдеткіш | Әдепкі бойынша φ6мм |
| Кабель ұзындығы | әдепкі ұзындығы қосқышсыз 460 мм; ұзындығы теңшеуге болады |
| Қосқыш | Кабельге біріктірілген болуы міндетті емес |