| Даступнасць: | |
|---|---|
Сямейства датчыкаў узроўню паліва TN забяспечвае аналагавы выхадны сігнал, палягчаючы лёгкую інтэграцыю з аўтамабільнымі сістэмамі для дакладнага маніторынгу ўзроўню паліва. Яны выкарыстоўваюць паплавковы механізм для бесперапынных і надзейных вымярэнняў. Гэтыя датчыкі, абсталяваныя фільтрамі і дадатковымі вентыляцыйнымі адтулінамі, прадухіляюць засмечванне і падтрымліваюць цэласнасць сістэмы. Даступныя ў розных варыянтах раздымаў і дыяметрах труб 8 мм, 10 мм і 12 мм, яны забяспечваюць гнуткасць пры ўсталёўцы. Гэта рашэнне павышае эфектыўнасць і надзейнасць генератара, што робіць яго важным для прамысловага і камерцыйнага выкарыстання.
Канструкцыя датчыка забяспечвае лёгкую ўстаноўку і сумяшчальнасць з шырокім дыяпазонам памераў і канфігурацый паліўных бакаў. Яго кампактная і трывалая канструкцыя зводзіць да мінімуму рызыку пашкоджання пры ўсталёўцы або эксплуатацыі, забяспечваючы доўгатэрміновую надзейнасць і мінімальныя патрабаванні да абслугоўвання. Акрамя таго, рэзістыўны выхадны сігнал сумяшчальны з многімі існуючымі сістэмамі маніторынгу, палягчаючы бясшвоўную інтэграцыю ў існуючыя ўстаноўкі.
| мадэль # | ТН-350 |
| Даўжыня | 350 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 1500 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 0-190 Ом або 240-33 Ом, наладжвальны |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Труба ўсмоктвання паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, фільтр не з'яўляецца абавязковым |
| Труба зваротнага паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, даўжыня наладжваецца |
| Вентыляцыйная адтуліна | φ6 мм па змаўчанні |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |
| Злучальнік | Яго неабавязкова інтэграваць у кабель |