| Bozali na yango: | |
|---|---|
Libota ya TN ya ba capteurs ya niveau ya carburant epesaka signal ya sortie analogique, ko faciliter intégration facile na ba systèmes automobiles pona suivi ya niveau ya carburant na bosikisiki. Basalelaka mécanisme ya flotteur mpo na kopesa ba mesures continues mpe ya kozala na confiance. Ezali na ba filtres mpe ba vents ya mopepe oyo okoki kopona, ba capteurs oyo epekisaka kokangama mpe ebatelaka bosolo ya système. Disponible na ba options ya connecteur ndenge na ndenge mpe ba diamètres ya tuyau ya 8mm, 10mm, mpe 12mm, bapesaka flexibilité na installation. Solution oyo ematisaka efficacité ya générateur mpe fidélité, ekomisaka yango essentiel mpo na usage industriel mpe commercial.
Conception ya capteur e assure installation facile mpe compatibilité na ba taille mpe ba configurations ya ba réservoirs ya carburant ya ndenge na ndenge. Botongi na yango ya moke mpe ya makasi ekitisaka likama ya kobebisama na ntango ya botiami to ya mosala, kosala ete ezala ya kotyelama motema na boumeli ya ntango molai mpe masengami ya bobateli ya moke. En plus, signal ya sortie résistive ezali compatible na ba systèmes ya suivi ebele oyo ezali, ko faciliter intégration sans soudure na ba setups existantes.
| modele # | TN-350 |
| Bolai | 350mm kobanda na nse tii na bord ya unité ya motó, 110mm ~ 1500mm ezali personnalisable |
| Eloko | sonde en acier inoxydable na flotteur ya NBR |
| Bobimisi | 0-190ohm to 240-33ohm, ekoki kobongisama |
| Ekateli | 21mm na résolution (par défaut) |
| Dimension ya flotteur | 35*32 NBR |
| Tuyau ya aspirateur ya carburant | φ8mm, 10mm, 12mm ezali optionnel, unité ya filtre ezali optionnel |
| Tuyau ya bozongisi esansi | φ8mm, 10mm, 12mm ezali optionnel, longueur ezali personnalisable |
| Esika ya kokɔtisa mopɛpɛ | φ6mm na ndenge ya libela |
| Bolai ya nsinga | longueur par défaut ezali 460mm sans connecteur; bolai ezali personnalisable |
| Connecteur ya boyokani | Ezali optionnel kozala intégré na câble |