| kasadiaan: | |
|---|---|
Kulawarga TN sensor tingkat bahan bakar nyadiakeun sinyal kaluaran analog, facilitating integrasi gampang jeung sistem otomotif pikeun ngawas tingkat suluh akurat. Aranjeunna nganggo mékanisme ngambang pikeun nawiskeun pangukuran kontinyu sareng dipercaya. Dilengkepan saringan sareng liang hawa pilihan, sénsor ieu nyegah penyumbatan sareng ngajaga integritas sistem. Sadia dina sagala rupa pilihan konektor jeung diaméter pipa 8mm, 10mm, sarta 12mm, aranjeunna nawiskeun kalenturan dina instalasi. Solusi ieu ningkatkeun efisiensi sareng reliabilitas generator, janten penting pisan pikeun panggunaan industri sareng komérsial.
Desain sensor ensures instalasi gampang tur kasaluyuan jeung rupa-rupa ukuran tanki bahan beuleum sarta konfigurasi. Konstruksi anu kompak sareng kuat ngaminimalkeun résiko karusakan nalika pamasangan atanapi operasi, mastikeun réliabilitas jangka panjang sareng syarat pangropéa minimal. Salaku tambahan, sinyal kaluaran résistif cocog sareng seueur sistem ngawaskeun anu tos aya, ngagampangkeun integrasi anu mulus kana pangaturan anu tos aya.
| model # | TN-350 |
| Panjangna | 350mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 1500mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 0-190ohm atawa 240-33ohm, customizable |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pipa nyeuseup suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nyaeta pilihan, Unit filter nyaeta pilihan |
| Pipa balik suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nya |
| liang hawa | φ6mm sacara standar |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |
| Panyambung | Éta pilihan pikeun diintegrasikeun kana kabel |