| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
Түлшний түвшний мэдрэгчийн TN гэр бүл нь аналог гаралтын дохио өгдөг бөгөөд түлшний түвшинг нарийн хянахын тулд автомашины системтэй хялбар нэгтгэхэд тусалдаг. Тэд тасралтгүй, найдвартай хэмжилтийг санал болгохын тулд хөвөх механизмыг ашигладаг. Шүүлтүүр болон нэмэлт агааржуулалтын нүхээр тоноглогдсон эдгээр мэдрэгч нь бөглөрөхөөс сэргийлж, системийн бүрэн бүтэн байдлыг хангадаг. 8мм, 10мм, 12мм-ийн хоолойн диаметр бүхий янз бүрийн холбогч сонголтууд байдаг бөгөөд тэдгээр нь суурилуулалтын уян хатан байдлыг санал болгодог. Энэхүү шийдэл нь генераторын үр ашиг, найдвартай байдлыг сайжруулж, үйлдвэрлэлийн болон арилжааны зориулалтаар ашиглахад зайлшгүй шаардлагатай болгодог.
Мэдрэгчийн загвар нь суурилуулахад хялбар бөгөөд олон төрлийн түлшний савны хэмжээ, тохиргоонд нийцдэг. Түүний авсаархан, бат бөх бүтэц нь суурилуулалт эсвэл ашиглалтын явцад эвдрэх эрсдлийг бууруулж, урт хугацааны найдвартай байдлыг хангаж, засвар үйлчилгээний хамгийн бага шаардлагыг хангадаг. Нэмж дурдахад эсэргүүцэлтэй гаралтын дохио нь одоо байгаа олон хяналтын системтэй нийцэж байгаа бөгөөд одоо байгаа тохиргоонд саадгүй нэгтгэх боломжийг олгодог.
| загвар # | TN-350 |
| Урт | Толгойн хэсгийн доод хэсгээс ирмэг хүртэл 350мм, 110мм~1500мм-ийг өөрчлөх боломжтой |
| Материал | зэвэрдэггүй ган датчик ба NBR хөвөгч |
| Гаралт | 0-190 Ом эсвэл 240-33 Ом, тохируулах боломжтой |
| Шийдвэр | 21мм нягтрал (өгөгдмөл) |
| Хөвөгч хэмжээ | 35*32 NBR |
| Шатахууны сорох хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, шүүлтүүрийн нэгж нь сонголттой |
| Шатахууны буцах хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, уртыг өөрчлөх боломжтой |
| Агааржуулагч | Анхдагчаар φ6мм |
| Кабелийн урт | үндсэн урт нь холбогчгүйгээр 460 мм; уртыг тохируулах боломжтой |
| Холбогч | Энэ нь кабель дээр нэгдсэн байх нь сонголт юм |