| Мавҷудият: | |
|---|---|
Нишондиҳандаи сатҳи механикӣ як роҳи амалии мониторинги сатҳи сӯзишворӣ дар зарфҳои генератор мебошад, ки андозагирии сатҳ ва намоишро дар як воҳид бидуни ниёз ба таъминоти барқ муттаҳид мекунад.
Ин хусусият онро барои ҳолатҳое, ки қувваи барқ дастрас нест ё эътимоднок аст, беҳтарин месозад ва қобилияти мониторинги пайвастаро таъмин мекунад. Ин ченакҳо аз маводи пойдор ба монанди нейлон ва алюминий сохта шудаанд, ба зангзанӣ тобоваранд ва барои дарозумрӣ дар муҳити серталаб пешбинӣ шудаанд.
Онҳо хондани мустақими визуалиро пешниҳод мекунанд, ки ба операторҳо имкон медиҳанд, ки сатҳи сӯзишвориро зуд арзёбӣ кунанд, ки барои пешгирии бекористии генератор аз сабаби тамомшавии сӯзишворӣ муҳим аст.
Бо як қатор андозаҳо барои мувофиқ кардани конфигуратсияҳои гуногуни зарфҳо, ин ченакҳо усули боэътимод ва камхарҷро барои мониторинги сатҳи сӯзишворӣ дар зарфҳои генератор таъмин мекунанд
Нишондиҳандаи сатҳи механикии мо барои ҳам барои сӯзишворӣ ва ҳам барои об барои зарфҳои об беҳтарин аст, насб ва нигоҳдорӣ осон аст ва онро барои барномаҳои гуногун интихоби амалӣ месозад. Новобаста аз он ки барои системаҳои эҳтиётии фавқулодда ё кори доимӣ, ин ченак самаранокии корро тавассути имкон додани идоракунии фаъолонаи сатҳи сӯзишворӣ/об беҳтар мекунад.
| модел # | BMGF-300 |
| Дарозӣ | 300мм аз поёни фланеци нейлон |
| Материал | PA66 ҳалқаи нейлон ва шинокунандаи NBR |
| Натиҷа | То сатҳи пурра холӣ |
| Андозаи шинокунанда | 39*50мм |
| Ришта | Намунаи сӯрохи SAE-5 |
| Аксессуари ихтиёрӣ | Газакҳои NBR ва винтҳои васлкунӣ |
| Мулохизахо | Дарозӣ аз 110 ~ 1500 мм танзимшаванда аст |