| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Pîvana asta mekanîkî çareseriyek pratîkî ye ji bo şopandina asta sotemeniyê di tankên jeneratorê de, pîvandina astê û pêşandanê di yek yekeyek de bêyî hewcedariya dabînkirina hêzê pêk tîne.
Ev taybetmendî wê ji bo rewşên ku elektrîk ne berdest an ne pêbawer e, îdeal dike, û kapasîteyên çavdêriya domdar misoger dike. Van pîvanan ji materyalên domdar ên mîna naylon û aluminium têne çêkirin, li hember korozyonê berxwedêr in û ji bo jiyanek dirêj li hawîrdorên daxwazkirî hatine çêkirin.
Ew xwendinek dîtbarî ya rasterast pêşkêşî dikin, ku rê dide operatoran ku zû asta sotemeniyê binirxînin, ku ji bo pêşîgirtina li ketina jeneratorê ji ber westandina sotemeniyê girîng e.
Bi cûrbecûr mezinahiyên berdest ji bo ku bi konfigurasyonên cihêreng ên tankê bicîh bibin, van pîvanan ji bo şopandina asta sotemeniyê di tankên jeneratorê de rêbazek pêbawer û bihadar peyda dikin.
Hem ji bo tankên sotemeniyê û hem jî ji bo avê îdeal e, pîvana asta mekanîkî ya me hêsan tê sazkirin û domandin, ku ew ji bo serîlêdanên cihêreng vebijarkek pratîkî dike. Çi ji bo pergalên paşvekêşana acîl an jî xebata domdar, ev pîvana karbidestiya xebitandinê zêde dike bi rêvekirina rêveberiya proaktîf a astên sotemenî/avê.
| model # | BMGF-300 |
| Dirêjî | 300mm ji binê flange naylon |
| Mal | PA66 flange naylon û float NBR |
| Karûabr | Vala heya asta tevahî |
| Pîvana float | 39*50mm |
| Dezî | SAE-5 pattern hole |
| accessory Bijarî | NBR gasket û pêlên lêdanê |
| Remarks | Dirêjahî ji 110 ~ 1500 mm veqetandî ye |