| Mövcudluq: | |
|---|---|
Mexanik səviyyəölçən generator çənlərindəki yanacaq səviyyələrinin monitorinqi üçün praktik həlldir, səviyyənin ölçülməsi və göstərilməsi enerji təchizatı ehtiyacı olmadan bir vahiddə birləşdirilir.
Bu xüsusiyyət onu elektrik enerjisinin mövcud olmadığı və ya etibarsız olduğu vəziyyətlər üçün ideal edir və ardıcıl monitorinq imkanlarını təmin edir. Neylon və alüminium kimi davamlı materiallardan hazırlanmış bu ölçü cihazları korroziyaya davamlıdır və tələbkar mühitlərdə uzunömürlülük üçün nəzərdə tutulmuşdur.
Onlar operatorlara yanacaq səviyyəsini cəld qiymətləndirməyə imkan verən birbaşa vizual oxunuşu təklif edir ki, bu da yanacağın tükənməsi səbəbindən generatorun dayanmasının qarşısını almaq üçün çox vacibdir.
Müxtəlif çən konfiqurasiyalarına uyğun müxtəlif ölçülərdə mövcud olan bu ölçü cihazları generator çənlərində yanacaq səviyyəsinin monitorinqi üçün etibarlı və sərfəli üsul təqdim edir.
Həm yanacaq, həm də su çənləri üçün ideal olan mexaniki səviyyə ölçən cihazımızın quraşdırılması və saxlanması asandır, bu da onu müxtəlif tətbiqlər üçün praktik seçim edir. İstər fövqəladə ehtiyat sistemləri, istərsə də davamlı əməliyyat üçün, bu ölçü cihazı yanacaq/su səviyyələrinin proaktiv idarə edilməsinə imkan verməklə əməliyyat səmərəliliyini artırır.
| model # | BMGF-300 |
| Uzunluq | Neylon flanşın altından 300 mm |
| Material | PA66 neylon flanş və NBR üzgüçülük |
| Çıxış | Tam səviyyəyə qədər boş |
| Float ölçüsü | 39*50 mm |
| Mövzu | SAE-5 deşik nümunəsi |
| Opsiyonel aksesuar | NBR conta və montaj vintləri |
| Qeydlər | Uzunluğu 110 ~ 1500 mm arasında fərdiləşdirilə bilər |