| Disponibilità: | |
|---|---|
L'indicatore di livellu meccanicu hè una soluzione pratica per monitorà i livelli di carburante in i tanki di generatori, cumminendu a misurazione di u nivellu è a visualizazione in una unità senza bisognu di un alimentazione elettrica.
Questa funzione a rende ideale per situazioni induve l'electricità ùn hè micca dispunibule o inaffidabile, assicurendu capacità di monitoraghju coherente. Fatti da materiali durable cum'è u nylon è l'aluminiu, questi calibre sò resistenti à a corrosione è pensati per a longevità in ambienti esigenti.
Offrenu una lettura visuale diretta, chì permette à l'operatori di valutà rapidamente u livellu di carburante, chì hè cruciale per prevene i tempi di inattività di u generatore per via di l'esaurimentu di carburante.
Cù una gamma di dimensioni dispunibuli per adattà à diverse cunfigurazioni di cisterna, questi calibre furniscenu un metudu affidabile è costu-efficace per u monitoraghju di u livellu di carburante in i tanki di generatori.
Ideale per i tanki di carburante è d'acqua, u nostru indicatore di livellu meccanicu hè faciule d'installà è di mantene, facendu una scelta pratica per diverse applicazioni. Sia per i sistemi di salvezza d'emergenza o per un funziunamentu cuntinuu, stu calibre aumenta l'efficienza operativa permettendu una gestione proattiva di i livelli di carburante / acqua.
| mudellu # | BMGF-300 |
| Lunghezza | 300 mm da u fondu di u flange di nylon |
| Materiale | Flange in nylon PA66 è float NBR |
| Output | Viotu à livellu pienu |
| Dimensione di u float | 39 * 50 mm |
| Filu | Modello di buchi SAE-5 |
| Accessori optional | Guarnizione NBR e viti di montaggio |
| Rimarche | A lunghezza hè persunalizabile da 110 ~ 1500 mm |