| شتون: | |
|---|---|
د میخانیکي کچې ګیج د جنراتور ټانکونو کې د سونګ کچې نظارت کولو لپاره عملي حل دی ، د بریښنا رسولو اړتیا پرته په یو واحد کې د کچې اندازه کول او نندارې سره یوځای کول.
دا خصوصیت د داسې شرایطو لپاره مثالی کوي چیرې چې بریښنا شتون نلري یا د اعتبار وړ نه وي ، د دوامداره څارنې وړتیا تضمینوي. د پایښت لرونکي موادو څخه جوړ شوي لکه نایلان او المونیم، دا ګیجونه د زنګ په وړاندې مقاومت لري او په تقاضا چاپیریال کې د اوږد عمر لپاره ډیزاین شوي.
دوی مستقیم لید لوستل وړاندیز کوي، چلونکو ته اجازه ورکوي چې د تیلو کچه په چټکۍ سره و ارزوي، کوم چې د تیلو د ختمیدو له امله د جنراتور د ځنډیدو مخنیوي لپاره خورا مهم دی.
د مختلفو ټانکونو ترتیبولو لپاره د مختلفو اندازو شتون سره، دا ګیجونه د جنراتور ټانکونو کې د تیلو د کچې د څارنې لپاره د اعتبار وړ او ارزانه میتود چمتو کوي.
د تیلو او اوبو دواړو ټانکونو لپاره غوره، زموږ د میخانیکي کچې ګیج نصب او ساتل اسانه دي، دا د مختلفو غوښتنلیکونو لپاره عملي انتخاب جوړوي. که د بیړني بیک اپ سیسټمونو یا دوامداره عملیاتو لپاره وي، دا ګیج د تیلو/اوبو سطحو فعال مدیریت فعالولو سره عملیاتي موثریت لوړوي.
| ماډل # | BMGF-300 |
| اوږدوالی | د نایلان فلانج له ښکته څخه 300mm |
| مواد | PA66 نایلان فلانج او NBR فلوټ |
| محصول | په بشپړه کچه خالي |
| د فلوټ ابعاد | 39*50mm |
| موضوع | SAE-5 سوراخ بیلګه |
| اختیاري لوازم | د NBR ګازکیټ او نصب کولو پیچ |
| څرګندونې | اوږدوالی له 110 ~ 1500mm څخه د تنظیم وړ دی |