| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo mechanic level gauge mhinduro inoshanda yekutarisa huwandu hwemafuta mumatangi ejenareta, kusanganisa kuyerwa kwechiyero uye kuratidzwa mune imwe unit pasina kudiwa kwemagetsi.
Iyi ficha inoita kuti ive yakanaka kune mamiriro apo magetsi asiri kuwanikwa kana kusavimbika, kuve nechokwadi chekuenderana kwekutarisa kugona. Yakagadzirwa kubva kuzvinhu zvinogara zvakasimba senaironi nealuminium, aya geji anoshingirira mukuora uye akagadzirirwa hupenyu hurefu munzvimbo dzinoda.
Ivo vanopa yakananga yekuona kuverenga, vachibvumira vashandisi kukurumidza kuongorora mwero wemafuta, izvo zvakakosha pakudzivirira jenareta kuderera nekuda kwekuneta kwemafuta.
Iine huwandu hwehukuru huripo hunoenderana neakasiyana matangi masisitimu, aya geji anopa yakavimbika uye inodhura-inoshanda nzira yekutarisisa huwandu hwemafuta mumatangi ejenareta.
Yakanakira ese emafuta uye emvura matangi, yedu mechanic level geji iri nyore kuisa nekuchengetedza, zvichiita kuti ive sarudzo inoshanda kune akasiyana maapplication. Zvingave zvechimbichimbi backup masisitimu kana kuenderera mberi kwekushanda, geji iyi inosimudzira kushanda kwayo nekugonesa kutungamira kwekutonga kwemafuta / mvura.
| muenzaniso # | BMGF-300 |
| Urefu | 300mm kubva pasi penaironi flange |
| Material | PA66 nylon flange uye NBR inoyangarara |
| Output | Empty kusvika pamwero wakazara |
| Float dimension | 39*50mm |
| Thread | SAE-5 gomba muenzaniso |
| Optional accessory | NBR gasket uye inokwirisa screws |
| Mashoko | Kureba kuri customizable kubva 110 ~ 1500mm |