| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di mɛkanikal lɛvɛl gej na prɛktikal sɔlvishɔn fɔ monitar fiul lɛvɛl na jenɛra tank, kɔba lɛvɛl mɛzhɔmɛnt ɛn displei insay wan yunit we nɔ nid fɔ gɛt pawa saplai.
Dis ficha de mek am fayn fɔ sityueshɔn dɛn we ilɛktrishɔn nɔ de ɔ we pɔsin nɔ kin abop pan, we de mek shɔ se dɛn ebul fɔ wach di tin dɛn we dɛn de du ɔltɛm. Dɛn mek dɛn gej ya wit tin dɛn we kin te lɛk naylon ɛn aluminiɔm, ɛn dɛn nɔ kin rɔtin ɛn dɛn mek dɛn fɔ liv lɔng na say dɛn we tin kin izi fɔ du.
Dɛn de gi dairekt vijual ridaut, we de alaw di ɔpreshɔn dɛn fɔ asɛs di fiul lɛvɛl kwik kwik wan, we rili impɔtant fɔ mek di jenɛra nɔ wok bikɔs di fiul dɔn taya.
Wit wan rεnj כf saiz dεm we de fכ fit difrεn tank kכnfigureshכn dεm, dεn gej ya de gi wan rilibul εn kכst-εfεktiv mεtכd fכ fiul lεvεl monitarin in jεnarεta tank dεm
I fayn fɔ ɔl tu di fiul ɛn wata tank dɛn, wi mɛkanikal lɛvɛl gej izi fɔ instɔl ɛn mentenɛns, we mek am prɛktikal chus fɔ difrɛn aplikeshɔn dɛn. Ilɛksɛf na fɔ imejensi bak-ap sistem ɔ fɔ kɔntinyu fɔ ɔpreshɔn, dis gej de ɛp fɔ mek di opareshɔn wok fayn bay we i de mek dɛn ebul fɔ du proaktiv manejmɛnt fɔ di fiul/wata lɛvɛl.
| ɛgzampul # | BMGF-300 we gɛt di sik |
| Lɔng | 300mm frɔm di bɔt ɔf di naylon flɛnch |
| Tin dɛn | PA66 naylon flange ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | Ɛmpti to ful lɛvɛl |
| Flot dimɛnshɔn | 39 * 50mm na wan |
| Trɛd | SAE-5 ol patern |
| Aksesori we yu kin pik | NBR gasket ɛn skru dɛn fɔ mont |
| Rimak dɛn | Length na customizable frɔm 110 ~ 1500mm |