| Beskikberens: | |
|---|---|
De meganyske nivometer is in praktyske oplossing foar it kontrolearjen fan brânstofnivo's yn generatortanks, kombinearjen fan nivomjitting en werjefte yn ien ienheid sûnder de needsaak foar in stroomfoarsjenning.
Dizze funksje makket it ideaal foar situaasjes dêr't elektrisiteit net beskikber of ûnbetrouber is, en soarget foar konsekwinte tafersjochmooglikheden. Makke fan duorsume materialen lykas nylon en aluminium, dizze meters binne resistint foar korrosje en ûntworpen foar lang libben yn easken omjouwings.
Se biede in direkte fisuele lêzing, wêrtroch operators it brânstofnivo fluch kinne beoardielje, wat krúsjaal is foar it foarkommen fan downtime fan generator fanwege brânstofútputting.
Mei in ferskaat oan maten beskikber om te passen by ferskate tankkonfiguraasjes, jouwe dizze meters in betroubere en kosten-effektive metoade foar kontrôle fan brânstofnivo yn generatortanks
Ideaal foar sawol brânstof- as wettertanks, ús meganyske nivometer is maklik te ynstallearjen en te ûnderhâlden, wêrtroch it in praktyske kar is foar ferskate tapassingen. Oft it no is foar reservekopysystemen foar need of kontinuze operaasje, dizze meter ferbettert de operasjonele effisjinsje troch proaktyf behear fan brânstof / wetternivo's mooglik te meitsjen.
| model # | BMGF-300 |
| Lingte | 300mm fan 'e boaiem fan' e nylon flange |
| Materiaal | PA66 nylon flange en NBR float |
| Utfier | Leech nei folslein nivo |
| Float diminsje | 39*50 mm |
| Thread | SAE-5 gat patroan |
| Opsjoneel accessoire | NBR pakking en mounting screws |
| Opmerkingen | Lengte is oanpasber fan 110 ~ 1500mm |