| Ukutholakala: | |
|---|---|
I-Mechanical level gauge iyisixazululo esisebenzayo sokuqapha amazinga kaphethiloli emathangeni akhiqiza ugesi, ukuhlanganisa isilinganiso sezinga nesibonisi kuyunithi eyodwa ngaphandle kwesidingo sokuphakelwa kukagesi.
Lesi sici siyenza ifaneleke ezimweni lapho ugesi ungatholakali noma ungathembeki khona, iqinisekisa amakhono okuqapha angashintshi. Enziwe ngezinto ezihlala isikhathi eside njengenayiloni ne-aluminium, lawa mageji amelana nokugqwala futhi adizayinelwe ukuphila isikhathi eside ezindaweni ezifunwa kakhulu.
Banikeza ukufundwa okuqondile okubonakalayo, okuvumela opharetha ukuthi bahlole ngokushesha izinga likaphethiloli, okubalulekile ekuvimbeleni ukuphelelwa isikhathi kwejeneretha ngenxa yokuphela kukaphethiloli.
Ngobubanzi bosayizi obutholakalayo bokulingana ukumiswa kwethangi okuhlukahlukene, lawa mageji ahlinzeka ngendlela ethembekile nengabizi kakhulu yokuqapha izinga likaphethiloli emathangeni akhiqiza ugesi.
Ilungele kokubili amathangi kaphethiloli namanzi, igeji yethu yezinga lomshini kulula ukuyifaka nokuyinakekela, ikwenze kube ukukhetha okusebenzayo kwezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene. Kungakhathaliseki ukuthi okokusekela izimo eziphuthumayo noma ukusebenza okuqhubekayo, le gauge ithuthukisa ukusebenza kahle ngokunika amandla ukulawulwa okusebenzayo kwamazinga kaphethiloli/amanzi.
| imodeli # | I-BMGF-300 |
| Ubude | 300mm ukusuka phansi kwefulange inayiloni |
| Okubalulekile | I-PA66 flange inayiloni kanye ne-NBR iyantanta |
| Okukhiphayo | Thulula kuze kufike ezingeni eligcwele |
| Ubukhulu bokuntanta | 39*50mm |
| Uchungechunge | Iphethini yembobo ye-SAE-5 |
| Into yokuzikhethela | I-NBR gasket nezikulufu ezifakwayo |
| Ukuphawula | Ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo kusuka ku-110 ~ 1500mm |