| Muaj: | |
|---|---|
Mechanical Level gauge yog ib qho kev daws teeb meem rau kev soj ntsuam cov roj qib hauv cov tshuab hluav taws xob tso tsheb hlau luam, sib txuas cov ntsuas ntsuas thiab tso saib hauv ib chav tsev yam tsis tas yuav muaj lub zog hluav taws xob.
Qhov no ua rau nws zoo tagnrho rau cov xwm txheej uas tsis muaj hluav taws xob lossis tsis muaj kev ntseeg siab, ua kom muaj peev xwm saib xyuas zoo ib yam. Ua los ntawm cov khoom siv ruaj khov xws li nylon thiab txhuas, cov ntsuas no tiv taus corrosion thiab tsim kom muaj kev ua neej nyob ntev hauv qhov xav tau ib puag ncig.
Lawv muab kev nyeem ntawv ncaj qha, tso cai rau cov tswv lag luam kom ntsuas cov roj theem sai, uas yog qhov tseem ceeb rau kev tiv thaiv lub tshuab hluav taws xob poob qis vim roj qaug.
Nrog rau ntau qhov ntau thiab tsawg muaj kom haum rau ntau yam kev teeb tsa lub tank, cov ntsuas no muab txoj hauv kev txhim khu kev qha thiab raug nqi rau kev saib xyuas roj qib hauv lub tshuab hluav taws xob tso tsheb hlau luam
Zoo tagnrho rau ob qho tib si roj thiab dej tso tsheb hlau luam, peb lub tshuab ntsuas qib ntsuas tau yooj yim rau nruab thiab tswj, ua rau nws xaiv qhov zoo rau ntau yam kev siv. Txawm hais tias muaj xwm txheej ceev ceev lossis kev ua haujlwm tas mus li, qhov ntsuas no txhim kho kev ua haujlwm tau zoo los ntawm kev ua kom muaj kev tswj hwm ntawm cov roj / dej.
| qauv # | BMGF-300 |
| Ntev | 300mm los ntawm hauv qab ntawm nylon flange |
| Khoom siv | PA66 nylon flange thiab NBR ntab |
| Tso zis | Pleev mus rau qib siab |
| Float dimension | 39 * 50mm |
| Xov | SAE-5 qhov qauv |
| Xaiv cov khoom siv ntxiv | NBR gasket thiab mounting screws |
| Lus hais | Ntev yog customizable los ntawm 110 ~ 1500mm |