| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
Механикалык деңгээл өлчөгүч генератордун цистерналарындагы күйүүчү майдын деңгээлин көзөмөлдөө үчүн практикалык чечим болуп саналат, деңгээлди өлчөө менен дисплейди бир блокто электр менен жабдууну талап кылбастан бириктирет.
Бул өзгөчөлүк аны ырааттуу мониторинг мүмкүнчүлүктөрүн камсыз кылуу менен электр энергиясы жок же ишенимсиз болгон жагдайлар үчүн идеалдуу кылат. Нейлон жана алюминий сыяктуу бышык материалдардан жасалган бул ченегичтер коррозияга туруктуу жана талап кылынган чөйрөдө узак мөөнөткө иштөө үчүн иштелип чыккан.
Алар түздөн-түз визуалдык окууну сунуштайт, бул операторлорго күйүүчү майдын деңгээлин тез баалоого мүмкүндүк берет, бул күйүүчү майдын түгөнүп кетишинен улам генератордун токтоп калуусунун алдын алуу үчүн абдан маанилүү.
Ар кандай цистерналардын конфигурацияларына ылайыктуу өлчөмдөрдүн диапазону менен бул ченегичтер генератордун цистерналарында күйүүчү майдын деңгээлин көзөмөлдөө үчүн ишенимдүү жана үнөмдүү ыкманы камсыз кылат.
Күйүүчү май жана суу бактары үчүн идеалдуу, биздин механикалык деңгээл өлчөгүчүбүз орнотуу жана тейлөө оңой, бул ар кандай колдонмолор үчүн практикалык тандоо болуп саналат. Өзгөчө кырдаалдарда резервдик системалар үчүн болобу же үзгүлтүксүз иштөө үчүнбү, бул өлчөгүч отун/суунун деңгээлин проактивдүү башкарууга мүмкүндүк берүү менен операциялык натыйжалуулукту жогорулатат.
| үлгү # | BMGF-300 |
| Узундук | Нейлон фланецтин түбүнөн 300 мм |
| Материал | PA66 нейлон фланец жана NBR калкыма |
| Чыгуу | Толук деңгээлге чейин бош |
| Float өлчөмү | 39*50мм |
| Жип | SAE-5 тешик үлгүсү |
| Кошумча аксессуар | NBR прокладкасы жана монтаждоо бурамалар |
| Эскертүү | Узундугу 110 ~ 1500 мм чейин ыңгайлаштырылган |