| misy: | |
|---|---|
Ny mari-pamantarana ara-mekanika dia vahaolana azo ampiharina amin'ny fanaraha-maso ny haavon'ny solika ao amin'ny fiara mifono vy, manambatra ny fandrefesana ny haavony sy ny fampisehoana ao anaty vondrona iray tsy mila famatsiana herinaratra.
Io endri-javatra io dia mahatonga azy ho tonga lafatra amin'ny toe-javatra tsy misy herinaratra na tsy azo ianteherana, miantoka ny fanaraha-maso tsy tapaka. Vita amin'ny akora mateza toa ny nylon sy aliminioma, ireo mari-pamantarana ireo dia mahatohitra ny harafesina ary natao haharitra amin'ny tontolo sarotra.
Manolotra famakiana mivantana mivantana izy ireo, ahafahan'ny mpandraharaha manombatombana haingana ny haavon'ny solika, izay tena ilaina amin'ny fisorohana ny fahatapahan'ny herinaratra noho ny faharerahan'ny solika.
Miaraka amin'ny habe isan-karazany azo alaina hifanaraka amin'ny fanamafisam-peo isan-karazany, ireo mari-pandrefesana ireo dia manome fomba azo itokisana sy mahomby amin'ny fanaraha-maso ny haavon'ny solika ao anaty tanky mpamokatra.
Mety tsara ho an'ny fiara mifono vy sy rano, ny mari-pamantarana ara-mekanika dia mora apetraka sy mikojakoja, ka mahatonga azy io ho safidy azo ampiharina amin'ny fampiharana isan-karazany. Na ho an'ny rafitra backup vonjy maika na fampandehanana mitohy, ity fandrefesana ity dia manatsara ny fahombiazan'ny fampandehanana amin'ny alàlan'ny fitantanana mavitrika ny haavon'ny solika/rano.
| modely # | BMGF-300 |
| NY FAHARETANY | 300mm avy amin'ny faran'ny flange nylon |
| KEVITRA | PA66 nylon flange sy NBR float |
| Output | Foana hatramin'ny ambaratonga feno |
| refy mitsingevana | 39*50mm |
| tari-dresaka | Modely misy lavaka SAE-5 |
| Accessories azo atao | NBR gasket sy ny fametrahana screws |
| fanamarihana | Ny halavany dia azo zahana amin'ny 110 ~ 1500mm |