| Pieejamība: | |
|---|---|
Mehāniskais līmeņa mērītājs ir praktisks risinājums degvielas līmeņa uzraudzībai ģeneratora tvertnēs, apvienojot līmeņa mērīšanu un displeju vienā vienībā, neizmantojot barošanas avotu.
Šī funkcija padara to ideāli piemērotu situācijām, kad elektrība nav pieejama vai nav uzticama, nodrošinot konsekventas uzraudzības iespējas. Izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, neilona un alumīnija, šie mērinstrumenti ir izturīgi pret koroziju un paredzēti ilgmūžībai prasīgās vidēs.
Tie piedāvā tiešu vizuālu nolasījumu, ļaujot operatoriem ātri novērtēt degvielas līmeni, kas ir ļoti svarīgi, lai novērstu ģeneratora dīkstāvi degvielas izsīkuma dēļ.
Ar dažādu izmēru klāstu, kas ir pieejams dažādām tvertņu konfigurācijām, šie mērītāji nodrošina uzticamu un rentablu metodi degvielas līmeņa uzraudzībai ģeneratora tvertnēs.
Mūsu mehāniskais līmeņa mērītājs ir lieliski piemērots gan degvielas, gan ūdens tvertnēm, un to ir viegli uzstādīt un uzturēt, padarot to par praktisku izvēli dažādiem lietojumiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts avārijas rezerves sistēmām vai nepārtrauktai darbībai, šis rādītājs uzlabo darbības efektivitāti, ļaujot proaktīvi pārvaldīt degvielas/ūdens līmeni.
| modelis Nr. | BMGF-300 |
| Garums | 300 mm no neilona atloka apakšas |
| Materiāls | PA66 neilona atloks un NBR pludiņš |
| Izvade | Tukšs līdz pilnam līmenim |
| Pludiņa izmērs | 39 * 50 mm |
| Pavediens | SAE-5 caurumu raksts |
| Izvēles piederums | NBR blīve un stiprinājuma skrūves |
| Piezīmes | Garums ir pielāgojams no 110 līdz 1500 mm |