| Loaʻa: | |
|---|---|
ʻO ka mīkini pae kiʻekiʻe he hopena kūpono no ka nānā ʻana i nā pae wahie i loko o nā pahu mīkini hana, hoʻohui i ke ana pae a me ka hōʻike ʻana i hoʻokahi ʻāpana me ka ʻole o ka lako mana.
He mea kūpono kēia hiʻohiʻona no nā kūlana i loaʻa ʻole ka uila a hilinaʻi ʻole paha, e hōʻoia ana i ka hiki ke nānā mau. Hana ʻia mai nā mea paʻa e like me ka nylon a me ka alumini, ʻo kēia mau ana ke kūpaʻa i ka corrosion a hoʻolālā ʻia no ka lōʻihi o ke ola ʻana i nā wahi koi.
Hāʻawi lākou i kahi heluhelu hiʻohiʻona pololei, e ʻae ana i nā mea hana e loiloi wikiwiki i ka pae wahie, he mea koʻikoʻi ia no ka pale ʻana i ka manawa haʻahaʻa ma muli o ka pau ʻana o ka wahie.
Me nā ʻano nui i loaʻa e kūpono i nā hoʻonohonoho pahu like ʻole, hāʻawi kēia mau ana i kahi ala hilinaʻi a kūpono hoʻi no ka nānā ʻana i ka pae wahie i nā pahu hana.
He kūpono no nā pahu wahie a me nā pahu wai, ua maʻalahi kā mākou mīkini pae kiʻekiʻe e hoʻokomo a mālama, e lilo ia i koho kūpono no nā noi like ʻole. Inā no nā ʻōnaehana hoʻihoʻi ulia pōpilikia a i ʻole ka hana mau ʻana, hoʻonui kēia ana i ka pono o ka hana ma o ka ʻae ʻana i ka hoʻokele pono o ka wahie/wai.
| kumu hoʻohālike # | BMGF-300 |
| Ka lōʻihi | 300mm mai ka lalo o ka flange nylon |
| Mea waiwai | PA66 nylon flange a me NBR lana |
| Hoʻopuka | Haʻahaʻa i ka pae piha |
| Ana lana lana | 39*50mm |
| Loko | SAE-5 hole kumu |
| Mea kōkua koho | NBR gasket a me nā wili hoʻopili |
| ʻŌlelo | Hoʻonohonoho ʻia ka lōʻihi mai 110 ~ 1500mm |