| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Механикалық деңгей өлшегіш - бұл генераторлық резервуарлардағы жанармай деңгейін бақылауға арналған практикалық шешім, деңгейді өлшеуді және қуат көзін қажет етпей бір блокта көрсетуді біріктіреді.
Бұл мүмкіндік оны тұрақты бақылау мүмкіндіктерін қамтамасыз ете отырып, электр қуаты қолжетімсіз немесе сенімсіз болатын жағдайлар үшін тамаша етеді. Нейлон және алюминий сияқты берік материалдардан жасалған бұл өлшегіштер коррозияға төзімді және талап етілетін ортада ұзақ қызмет етуге арналған.
Олар операторларға жанармай деңгейін жылдам бағалауға мүмкіндік беретін тікелей визуалды оқуды ұсынады, бұл отынның таусылуына байланысты генератордың тоқтап қалуын болдырмау үшін өте маңызды.
Резервуардың әртүрлі конфигурацияларына сәйкес келетін өлшемдер ауқымы бар бұл өлшеуіштер генераторлық резервуарлардағы отын деңгейін бақылаудың сенімді және үнемді әдісін қамтамасыз етеді.
Жанармай мен су бактары үшін өте қолайлы, біздің механикалық деңгей өлшегішті орнату және қызмет көрсету оңай, бұл оны әртүрлі қолданбалар үшін практикалық таңдау етеді. Төтенше жағдайдағы резервтік жүйелер үшін немесе үздіксіз жұмыс үшін бұл көрсеткіш отын/су деңгейін белсенді басқаруға мүмкіндік беру арқылы жұмыс тиімділігін арттырады.
| үлгі # | BMGF-300 |
| Ұзындығы | Нейлон фланецтің түбінен 300 мм |
| Материал | PA66 нейлон фланец және NBR қалқымалы |
| Шығару | Толық деңгейге дейін бос |
| Қалқымалы өлшем | 39*50мм |
| Жіп | SAE-5 тесік үлгісі |
| Қосымша аксессуар | NBR тығыздағыш және бекіту бұрандалары |
| Ескертулер | Ұзындығы 110-1500 мм аралығында реттеледі |