| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
စက်ပိုင်းဆိုင်ရာ အဆင့်တိုင်းထွာသည် ဂျင်နရေတာတိုင်ကီများရှိ လောင်စာဆီပမာဏကို စောင့်ကြည့်ရန်၊ ပါဝါထောက်ပံ့မှုမလိုအပ်ဘဲ ယူနစ်တစ်ခုတွင် အဆင့်တိုင်းတာခြင်းနှင့် ပြသခြင်းတို့ကို ပေါင်းစပ်ခြင်းအတွက် လက်တွေ့ကျသောဖြေရှင်းချက်တစ်ခုဖြစ်သည်။
ဤအင်္ဂါရပ်သည် လျှပ်စစ်ဓာတ်အား မရရှိနိုင်ခြင်း သို့မဟုတ် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အခြေအနေများအတွက် စံပြဖြစ်ပြီး တသမတ်တည်း စောင့်ကြည့်နိုင်မှုအား သေချာစေသည်။ နိုင်လွန် နှင့် အလူမီနီယံကဲ့သို့ တာရှည်ခံပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် ဤတိုင်းထွာများသည် သံချေးတက်ခြင်းကို ခံနိုင်ရည်ရှိပြီး လိုအပ်ချက်ရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်တွင် ရေရှည်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
၎င်းတို့သည် အော်ပရေတာများအား လောင်စာဆီအဆင့်ကို လျင်မြန်စွာ အကဲဖြတ်နိုင်စေမည့် တိုက်ရိုက်အမြင်အာရုံကို ဖတ်ရှုနိုင်စေကာ ယင်းသည် လောင်စာဆီကုန်သွားခြင်းကြောင့် ဂျင်နရေတာစက်ရပ်ချိန်ကို ကာကွယ်ရန် အရေးကြီးပါသည်။
အမျိုးမျိုးသော tank configuration များနှင့်ကိုက်ညီရန်ရရှိနိုင်သောအရွယ်အစားအကွာအဝေးနှင့်အတူ၊ ဤ gauges များသည် generator tanks များတွင်လောင်စာဆီအဆင့်ကိုစောင့်ကြည့်ခြင်းအတွက်ယုံကြည်စိတ်ချရပြီးကုန်ကျစရိတ်သက်သာသောနည်းလမ်းကိုပေးသည်
လောင်စာဆီနှင့် ရေလှောင်ကန်များအတွက် စံပြဖြစ်ပြီး၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာ အဆင့်တိုင်းကိရိယာသည် တပ်ဆင်ထိန်းသိမ်းရန် လွယ်ကူသောကြောင့် အမျိုးမျိုးသော အသုံးချမှုများအတွက် လက်တွေ့ကျသော ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ဖြစ်စေပါသည်။ အရေးပေါ်အရန်စနစ်များအတွက်ဖြစ်စေ သို့မဟုတ် စဉ်ဆက်မပြတ်လုပ်ဆောင်မှုဖြစ်စေ၊ ဤကိရိယာသည် လောင်စာဆီ/ရေအဆင့်များကို ကြိုတင်စီမံနိုင်စေခြင်းဖြင့် လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှုစွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးပါသည်။
| မော်ဒယ် # | BMGF-300 |
| အရှည် | နိုင်လွန်အနားကွပ်၏အောက်ခြေမှ 300mm |
| ပစ္စည်း | PA66 နိုင်လွန်အနားကွပ်နှင့် NBR မျှော့ |
| အထွက် | အဆင့်ပြည့်ဖို့ချည်းပါပဲ။ |
| Float dimension | 39*50mm |
| ချည် | SAE-5 အပေါက်ပုံစံ |
| ရွေးချယ်နိုင်သောဆက်စပ်ပစ္စည်း | NBR gasket နှင့် mounting screws များ |
| ပြီလေ။ | အရှည် 110 ~ 1500mm မှ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |