| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
Sekala sa maemo a motšhene ke tharollo ye e šomago ya go hlokomela maemo a makhura ka ditanka tša jenereithara, go kopanya tekanyo ya maemo le pontšho ka yuniting e tee ntle le go nyakega ga phepelo ya mohlagase.
Sebopego se se dira gore e be ye botse go maemo ao mohlagase o sa hwetšagalego goba o sa tshepagalego, go netefatša bokgoni bja go bea leihlo bjo bo sa fetogego. Di dirilwe ka didirišwa tše di swarelelago tša go swana le nylon le aluminiamo, dikelo tše ga di kgone go tšhungwa gomme di hlametšwe bophelo bjo botelele tikologong yeo e nyakago.
Di fana ka go bala ka go lebanya ga pono, go dumelela bao ba šomago go hlahloba ka pela maemo a makhura, e lego seo se lego bohlokwa kudu bakeng sa go thibela nako ya go se šome ya jenereithara ka lebaka la go lapa ga makhura.
Ka mehutahuta ya bogolo bjo bo lego gona go lekana dipeakanyo tša ditanka tše di fapanego, dikelo tše di fa mokgwa wo o ka botwago le wo o sa bitšego kudu wa go hlokomela maemo a makhura ka ditanka tša jenereithara
E loketše bobedi ditanka tša makhura le tša meetse, sekala sa rena sa maemo sa motšhene se bonolo go se tsenya le go se hlokomela, e lego seo se dirago gore e be kgetho e šomago bakeng sa dikgopelo tše di fapa-fapanego. E ka ba bakeng sa ditshepedišo tša go boloka tšhelete ya tšhoganetšo goba tshepedišo ye e tšwelago pele, sekala se se godiša bokgoni bja tshepedišo ka go kgontšha taolo ya mafolofolo ya maemo a makhura/meetse.
| mmotlolo # | BMGF-300 ya go swana le yona |
| Botelele | 300mm go tloga ka tlase ga flange ya nylon |
| Didirišwa | PA66 nylon flange le NBR phaphamala |
| Ditšweletšwa | Empty go fihla maemong a feletseng |
| Float tekanyo | 39 * 50mm e le |
| Garane | SAE-5 lesoba mohlala |
| Sedirišwa sa boikgethelo | NBR gasket le ntseng bo eketseha diseke ee |
| Ditshwayotshwayo | Bolelele e customizable ho tloha 110 ~ 1500mm |