| A awm theih dan: | |
|---|---|
Mechanical level gauge hi generator tank-a fuel level enfiahna atana hmanraw tangkai tak a ni a, power supply ngai lovin level tehna leh display chu unit khatah a inzawm khawm a ni.
He feature hian electric awm lohna emaw rintlak lohna emaw dinhmunah a tha hle a, monitoring theihna mumal tak a siam thei a ni. Nylon leh aluminum ang chi thil chhe thei lo hmanga siam niin, heng gauge te hi a chhe thei lo a, hmun harsa takah pawh dam rei thei tura duan a ni.
Direct visual readout an pe a, operator-te chuan fuel level chu rang takin an teh thei a, hei hi fuel tlakchham vanga generator downtime venna atan a pawimawh hle.
Tank configuration hrang hrang nena inmil tur size hrang hrang awmin, heng gauge te hian generator tank-a fuel level enfiahna atana hmanraw rintlak leh man tlawm tak a pe a ni
Fuel leh tui tank tan pawh a tha hle a, kan mechanical level gauge hi dah leh enkawl a awlsam a, hmanraw hrang hrang atan pawh duhthlanna tangkai tak a ni. Emergency backup system emaw, continuous operation emaw atan pawh nise, he gauge hian fuel/water level proactive management theihna hmangin operational efficiency a ti sang a ni.
| entawn tlak # | BMGF-300 hmanga siam a ni |
| Dung | Nylon flange hnuai lam atanga 300mm a hla a ni |
| Bungrua | PA66 nylon flange leh NBR float a ni |
| Output a ni | Empty atanga full level thlengin a awm |
| Float dimension a ni | 39*50mm a ni |
| La | SAE-5 hole pattern a ni |
| Accessory duhthusam a ni | NBR gasket leh mounting screw te a awm bawk |
| Thusawi | A sei zawng hi 110~1500mm atanga siam theih a ni |