| Elýeterlilik: | |
|---|---|
Mehaniki derejäni ölçemek, generator baklaryndaky ýangyç derejesine gözegçilik etmek, derejäni ölçemek we elektrik üpjünçiliginiň zerurlygy bolmazdan bir bölümde görkezilmegi birleşdirmek üçin amaly çözgütdir.
Bu aýratynlyk, yzygiderli gözegçilik mümkinçiliklerini üpjün edip, elektrik energiýasynyň elýeterli däl ýa-da ygtybarsyz ýagdaýlary üçin ideal edýär. Neýlon we alýumin ýaly çydamly materiallardan ýasalan bu ölçegler poslama garşy we talap edilýän şertlerde uzak ömür sürmek üçin niýetlenendir.
Operatorlara ýangyç tükenmegi sebäpli generatoryň iş wagtynyň öňüni almak üçin möhüm bolan ýangyç derejesine çalt baha bermäge mümkinçilik berýän göni wizual okamagy teklip edýärler.
Dürli tank konfigurasiýalaryna laýyk gelýän dürli ölçegler bilen, bu ölçeýjiler generator tanklarynda ýangyç derejesine gözegçilik etmek üçin ygtybarly we tygşytly usuly üpjün edýär.
Fuelangyç we suw çüýşeleri üçin amatly, mehaniki derejämizi ölçemek aňsat we dürli amaly programmalar üçin amaly saýlama bolýar. Gyssagly ätiýaçlyk ulgamlary ýa-da üznüksiz işlemek üçin bolsun, bu ölçeg ýangyç / suw derejelerini işjeň dolandyrmaga mümkinçilik bermek bilen iş netijeliligini ýokarlandyrýar.
| model # | BMGF-300 |
| Uzynlyk | Neýlon flanesiň düýbünden 300mm |
| Material | PA66 neýlon flanes we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Doly derejä boş |
| Floüzýän ölçeg | 39 * 50mm |
| Sapak | SAE-5 deşik nagşy |
| Meýletin garnitura | NBR gazyk we gurnama nurbatlar |
| Bellik | Uzynlygy 110 ~ 1500mm aralygynda düzülip bilner |