| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Is réiteach praiticiúil é an tomhas leibhéal meicniúil chun monatóireacht a dhéanamh ar leibhéil bhreosla in umair ghineadóra, ag comhcheangal tomhas leibhéal agus taispeáint in aonad amháin gan gá le soláthar cumhachta.
Déanann an ghné seo an-oiriúnach do chásanna nach bhfuil leictreachas ar fáil nó nach bhfuil iontaofa, ag cinntiú cumais monatóireachta comhsheasmhach. Déanta as ábhair mharthanacha cosúil le níolón agus alúmanam, tá na tomhasairí seo frithsheasmhach in aghaidh creimeadh agus deartha le haghaidh fad saoil i dtimpeallachtaí éilitheacha.
Cuireann siad léamh díreach amhairc ar fáil, rud a ligeann d'oibreoirí measúnú tapa a dhéanamh ar an leibhéal breosla, rud atá ríthábhachtach chun aga neamhfhónaimh gineadóra a chosc mar gheall ar ídiú breosla.
Le raon méideanna ar fáil chun cumraíochtaí umar éagsúla a fheistiú, soláthraíonn na tomhasairí seo modh iontaofa agus cost-éifeachtach chun monatóireacht a dhéanamh ar leibhéal breosla in umair ghineadóra.
Ideal le haghaidh umair breosla agus uisce araon, tá ár n-umar leibhéal meicniúil éasca a shuiteáil agus a chothabháil, rud a fhágann gur rogha phraiticiúil é d'iarratais éagsúla. Cibé i gcás córais chúltaca éigeandála nó oibriú leanúnach, cuireann an tomhas seo le héifeachtúlacht oibriúcháin trí bhainistíocht réamhghníomhach ar leibhéil bhreosla/uisce a chumasú.
| samhail # | BMGF-300 |
| Fad | 300mm ó bhun an flange níolón |
| Ábhar | flange níolón PA66 agus snámhphointe NBR |
| Aschur | Folamh go leibhéal iomlán |
| Toise snámhphointe | 39*50mm |
| Snáithe | Patrún SAE-5 poll |
| Cúlpháirtí roghnach | Gasket NBR agus scriúnna gléasta |
| Nótaí | Is féidir an fad a shaincheapadh ó 110 ~ 1500mm |