| Avanoa: | |
|---|---|
O le fua fa'ainisinia ose fofo aoga mo le mata'ituina o le suau'u i tane afi, tu'ufa'atasia le fuaina o le maualuga ma fa'aali i totonu o le iunite e tasi e aunoa ma le mana'omia o se eletise.
O lenei vaega e fetaui lelei mo tulaga e le maua ai le eletise pe le faʻalagolagoina, faʻamautinoa le mafai ona mataʻituina. Faia mai mea umi e pei o le nylon ma le alumini, o nei fua e tete'e i le pala ma fuafuaina mo le umi o le ola i siosiomaga faigata.
Latou te ofoina atu se faitauga faʻaalia saʻo, e mafai ai e le au faʻatautaia ona vave iloilo le maualuga o le suauʻu, lea e taua tele mo le puipuia o le afi eletise ona o le vaivai o le suauu.
Faatasi ai ma le tele o lapopoa o loʻo avanoa e fetaui ma fetuunaiga eseese o tane, o nei fua e maua ai se auala faʻalagolago ma taugofie mo le mataʻituina o le suauʻu i tane afi.
Lelei mo tane suauʻu ma vai, e faigofie ona faʻapipiʻi ma tausia la matou fua faʻainisinia, ma avea o se filifiliga aoga mo faʻaoga eseese. Pe mo faʻalavelave faʻafuaseʻi faʻapipiʻi poʻo le faʻaauau pea o le faʻaogaina, o lenei fua e faʻaleleia ai le faʻaogaina lelei e ala i le faʻaogaina o le faʻaogaina o suauʻu / vai.
| fa'ata'ita'iga # | BMGF-300 |
| Umi | 300mm mai le pito i lalo ole lau naila |
| Meafaitino | PA66 nylon flange ma le NBR opeopea |
| Tuuina atu | Gaogao i le tulaga atoa |
| Fua opeopea | 39*50mm |
| filo | SAE-5 pu mamanu |
| Fesoasoani fa'apitoa | NBR gasket ma fa'amau fa'amau |
| Fa'amatalaga | Le umi e mafai ona faʻatulagaina mai le 110 ~ 1500mm |