| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an tomhas ìre meacanaigeach na fhuasgladh practaigeach airson sùil a chumail air ìrean connaidh ann an tancaichean gineadair, a’ cothlamadh tomhas ìre agus taisbeanadh ann an aon aonad gun fheum air solar cumhachd.
Tha am feart seo ga dhèanamh air leth freagarrach airson suidheachaidhean far nach eil dealan ri fhaighinn no neo-earbsach, a’ dèanamh cinnteach à comasan sgrùdaidh cunbhalach. Air an dèanamh de stuthan seasmhach leithid nylon agus alùmanum, tha na gasaichean sin an aghaidh creimeadh agus air an dealbhadh airson fad-beatha ann an àrainneachdan dùbhlanach.
Bidh iad a’ tabhann leughadh lèirsinneach dìreach, a’ leigeil le gnìomhaichean ìre connaidh a mheasadh gu sgiobalta, rud a tha deatamach airson casg a chuir air ùine downt gineadair mar thoradh air sgìths connaidh.
Le raon de mheudan rim faighinn gus a bhith iomchaidh airson diofar rèiteachaidhean tanca, tha na gasaichean sin a’ toirt seachad dòigh earbsach is cosg-èifeachdach airson sgrùdadh ìre connaidh ann an tancaichean gineadair
Fìor mhath airson an dà chuid tancaichean connaidh is uisge, tha an tomhas ìre meacanaigeach againn furasta a chuir a-steach agus a chumail suas, ga dhèanamh na roghainn practaigeach airson diofar thagraidhean. Ge bith an ann airson siostaman cùl-taic èiginneach no obrachadh leantainneach, tha an t-slat-tomhais seo ag àrdachadh èifeachdas obrachaidh le bhith a’ comasachadh riaghladh for-ghnìomhach air ìrean connaidh / uisge.
| modail # | BMGF-300 |
| Fad | 300mm bho bhonn an flange nylon |
| Stuth | flange nylon PA66 agus fleòdradh NBR |
| Toradh | Falamh gu làn ìre |
| Meud fleòdraidh | 39*50mm |
| Snàthainn | Pàtran SAE-5 tuill |
| accessory roghainneil | Gasket NBR agus sgriothan sreapachaidh |
| Beachdan | Tha fad gnàthaichte bho 110 ~ 1500mm |