| Мавҷудият: | |
|---|---|
Нишондиҳандаи сатҳи механикӣ бо мониторинги ҳамгирошудаи сатҳ ва функсияи намоишии он, як ҳалли устувор барои мошинҳои сохтмонӣ ва дигар барномаҳои саноатӣ мебошад. Ин дастгоҳ соддагии механизми шинокунандаро бо хондани возеҳ ва мустақим муттаҳид мекунад, ки нишондиҳандаи боэътимод ва фаврии сатҳи моеъро пешниҳод мекунад. Бартарии асосии он дар он аст, ки он новобаста аз манбаъҳои берунаи нерӯи барқ кор мекунад ва онро барои муҳитҳое беҳтарин месозад, ки қувваи барқ номувофиқ ё дастнорас аст.
. Ин тарҳи мустақил кафолат медиҳад, ки амалиёт ҳатто дар сурати қатъ шудани нерӯи барқ ҳамвор идома ёбад ва шабакаи муҳими бехатариро барои мошинҳо таъмин кунад, ки ба сатҳи моеъ барои иҷроиш ва бехатарӣ такя мекунад.
Нишондиҳандаи сатҳи механикии мо барои ҳам барои сӯзишворӣ ва ҳам барои об барои зарфҳои об беҳтарин аст, насб ва нигоҳдорӣ осон аст ва онро барои барномаҳои гуногун интихоби амалӣ месозад. Новобаста аз он ки барои системаҳои эҳтиётии фавқулодда ё кори доимӣ, ин ченак самаранокии корро тавассути имкон додани идоракунии фаъолонаи сатҳи сӯзишворӣ/об беҳтар мекунад.
| модел # | BMGF-250 |
| Дарозӣ | 250мм аз поёни фланеци нейлон |
| Материал | PA66 ҳалқаи нейлон ва шинокунандаи NBR |
| Натиҷа | То сатҳи пурра холӣ |
| Андозаи шинокунанда | 39*50мм |
| Ришта | Намунаи сӯрохи SAE-5 |
| Аксессуари ихтиёрӣ | Газакҳои NBR ва винтҳои васлкунӣ |
| Мулохизахо | Дарозӣ аз 110 ~ 1500 мм танзимшаванда аст |