| Avanoa: | |
|---|---|
Ole fua fa'ainisinia, fa'atasi ai ma lona tulaga fa'apipi'i mata'ituina ma fa'aalia galuega, ose fofo malosi mo masini faufale ma isi fa'aoga tau alamanuia. O lenei masini e tuʻufaʻatasia le faigofie o se masini faʻafefe ma se faʻamatalaga manino, tuusaʻo, e ofoina atu se faʻamaoniga ma vave faʻaalia o le maualuga o le suavai. O lona aoga autu o loʻo taoto i le mea moni e galue tutoatasi mai puna o le eletise mai fafo, ma faʻafaigofie ai mo siosiomaga e ono le fetaui pe leai foi le eletise.
. O lenei mamanu faʻapitoa e faʻamautinoaina o loʻo faʻaauau pea gaioiga, e tusa lava pe faʻaletonu le eletise, maua ai se upega saogalemu mo masini e faʻalagolago i le maualuga o le suavai mo le faʻatinoga ma le saogalemu.
Lelei mo tane suauʻu ma vai, e faigofie ona faʻapipiʻi ma tausia la matou fua faʻainisinia, ma avea o se filifiliga aoga mo faʻaoga eseese. Pe mo faʻalavelave faʻafuaseʻi faʻapipiʻi poʻo le faʻaauau pea o le faʻaogaina, o lenei fua e faʻaleleia ai le faʻaogaina lelei e ala i le faʻaogaina o le faʻaogaina o suauʻu / vai.
| fa'ata'ita'iga # | BMGF-250 |
| Umi | 250mm mai le pito i lalo o le nailoni flange |
| Meafaitino | PA66 nylon flange ma le NBR opeopea |
| Tuuina atu | Gaogao i le tulaga atoa |
| Fua opeopea | 39*50mm |
| filo | SAE-5 pu mamanu |
| Fesoasoani fa'apitoa | NBR gasket ma fa'amau fa'amau |
| Fa'amatalaga | Le umi e mafai ona faʻatulagaina mai le 110 ~ 1500mm |