| Argamuu: | |
|---|---|
Safartuun sadarkaa makaanikaa, hordoffii sadarkaa fi hojii agarsiisaa walitti makame kan qabu yoo ta’u, maashinoota ijaarsaa fi hojiiwwan industirii biroof furmaata cimaadha. Meeshaan kun salphaa ta’uu mala lola’aa dubbisa ifa ta’ee fi kallattiin kan walitti fidu yoo ta’u, sadarkaa dhangala’aa amanamaa fi battalumatti kan agarsiisudha. Faayidaan isaa inni jalqabaa madda humna alaa irraa walaba ta’ee hojjechuu isaatiin naannoo humni ibsaa wal hin simne ykn hin argamne ta’uu danda’uuf mijataa taasiseera
. Dizaayiniin of danda’e kun yoo humni kufe illee hojiin haala gaariin akka itti fufu kan taasisu yoo ta’u, maashinoota raawwii fi nageenyaaf sadarkaa dhangala’aa irratti hirkataniif toora nageenyaa murteessaa ta’e kenna
Taankii boba’aa fi bishaanii lamaan isaaniif kan mijatu, safartuun sadarkaa makaanikaa keenya dhaabuu fi kunuunsuuf salphaa waan ta’eef, hojiiwwan adda addaatiif filannoo qabatamaa ta’a. Sirna duwwaa hatattamaa yookiin hojii walitti fufiinsa qabuuf, safartuun kun sadarkaa boba’aa/bishaanii dursee bulchuu dandeessisuudhaan gahumsa hojii guddisa.
| adda duree # | BMGF-250 jedhamuun beekama |
| Dheerina | 250mm jalaa naayiloonii flange irraa |
| Meeshaa | PA66 naayiloonii flange fi NBR float |
| Bu’aa | Duwwaa hanga sadarkaa guutuutti |
| Dimshaashumatti lola'aa | 39*50mm ta'a |
| Qajjisa | SAE-5 fakkii boollaa |
| Meeshaa gargaarsaa filannoo | NBR gasket fi iskiriyuuwwan fe'umsaa |
| Yaada | Dheerinni 110 ~ 1500mm irraa customizable dha |