| Bozali na yango: | |
|---|---|
Jauge mécanique ya niveau, na fonctionnalité na yango ya suivi ya niveau intégré mpe ya affichage, ezali solution robuste mpo na machinerie ya construction mpe ba applications industrielles mosusu. Dispositif oyo esangisaka simplicité ya mécanisme ya flotteur na lecture ya polele, directe, epesaka indication ya confiance mpe ya mbala moko ya niveau ya fluide. Litomba na yango ya libosoliboso ezali ete esalaka kozanga ete ezwa nguya ya libándá, mpe yango esalaka ete ezala malamu mpo na bisika oyo kura ekoki kozala na boyokani te to oyo ekoki kozala te
. Motindo oyo ya kosala yango moko esalaka ete misala ekoba malamu, ata soki nguya epanzani, epesaka monyama ya libateli ya ntina mingi mpo na bamasini oyo etie motema na nivo ya mayi mpo na mosala mpe bokengi
Idéal mpo na ba réservoirs ya carburant mpe ya mayi, jauge mécanique na biso ya niveau ezali facile ya ko installer mpe ko maintenir, kosala yango choix pratique mpo na ba applications ndenge na ndenge. Ezala pona ba systèmes ya sauvegarde ya urgence to fonctionnement continue, jauge oyo ematisaka efficacité ya exploitation na ko permettre gestion proactive ya niveau ya carburant/mai.
| modele # | BMGF-250 oyo ezali na kati |
| Bolai | 250mm na nse ya bride ya nylon |
| Eloko | Bride ya nylon PA66 na flotteur NBR |
| Bobimisi | Vide na niveau mobimba |
| Dimension ya flotteur | 39 * 50mm na |
| Nsinga | SAE-5 motindo ya libulu |
| Accessoire optionnel | Joint NBR na ba vis ya montage |
| Maloba ya koloba | Bolai ezali personnalisable kobanda 110 ~ 1500mm |